Zlatá žila

Príspevok v téme: Zlatá žila
anonym_877

mam mini problem. po velkej potrebe ma hrozne boli konecnik. je to trosku blbe, ked o tom pisem. ale uz som aj riadne krvacala. co mam robit? k lekarovi sa aj bojim aj hanbim ist. moja mama bola operovana na zlatu zilu. aj brat krvacal a isiel k lekarovi a ono to preslo. ale ako hovorim, tak sa hanbim tam ist. to vysetrenie vraj bolo riadne neprijemne a ze to bolelo. co je to vlastne zlata zila? moze sa aj mne nieco stat, ked nepojdem k lekarovi? ak ano, tak co sa mi moze stat? moze to ovplyvnit moje buduce povolanie maminy? je to vysetrenie criev? poradte mi, prosim, co mam robit. naposledy som bola na "velkej potrebe" pred par dnami a teraz to boli a este neprestalo. bojim sa.

linuxx

na zlatu zilu mi pomohol makky toaletny papier vylucenie kavy a hemostop gel, zakazala som si dlhe vysedavanie na zachode a vyvolavanie tlaku

homeramarge

na zlatu zilu odporucam gel hemostop, pri dodrziavani hlavnych zasad hemostop ukludnuje a stahuje vonkajsie hemoroidy

Jana P

Mne pomohli dve veci. 1. po stolici dosiahnuť čistý stav. Teda sprcha alebo bidet. Striktne a vždy! 2. Probiotiká dlhodobo.

dod

Ahojte mam problem zo zlatov zilov krv atak Dalej chcem sa spitat trosku ma Boli Brucho Take Krce Mavam Na Lavej Strane Az podbrusku Ma To Nieco Spolocne Zlatov Zilov

Zdenekkk

Onemocnění hemeroidy je stav, kdy žíly v okolí konečníku zduří.

Nejčastější příčiny tohoto onemocnění jsou: dlouhodobé sezení, chronická zácpa, stárnutí, anální styk.

Hemeroidy se nacházejí uvnitř nebo v okolí konečníku. Příznaky hemeroidů známe jako jasně červenou krev ve stolici nebo na toaletním papíře, svědění a bolest.

Koupelna a zmírnění příznaků od hemeroidů. Koupání v teplé vodě, nebo přikládání horkého ručníku několikrát denně Vám pomůže zmírnit svědění spojené s hemeroidy.

Krémy a hemeroidy. Používání krémů na vnější použití vám poskytne úlevu od svědění. Kosmetický přípravek FINE6 vás hemoroidů zbaví. Strava a hemoroidy.

Změna jídelníčku zahrnuje příjem většího množství tekutin, vlákniny, která vám pomůže ulevit od zácpy. Začněte jíst více potravin jako ovoce, zeleninu, luštěniny a vypijte minimálně šest až osm sklenic vody každý den.

Změna životního stylu. Několik změn v životě by mělo pomoci zmírnit příznaky od hemeroidů. Zabraňte tlaku na konečník, zkuste sedět na nafukovacím gumovém kruhu, pokud máte sedavé zaměstnání. Noste bavlněné spodní prádlo, udržujte konečník v maximálním suchu a zdržte se škrábání.

Chirurgie a hemeroidy. Zvláště problémové hemeroidy mohou by kandidátem na operaci. Známe léčbu jako proti křečovým žilám pomocí injekce do žíly, nebo vám hemeroid lékař podváže gumičkou. To znamená, že přeruší dodávku krve do hemoroidu a ten odpadne.

jarmilka99

mne najviac pomohol lekar a hemostop, ale na operaciu som sla tak ci tak a zatial sa mi po operacii hemoroidy nevratili

Mam77

Podľa mňa je to hemoroid, ale určite treba ísť k doktorovi čo som pral ja Detralex je dobrý, ale aj olejček Fine6.