Je to skutočné.

Príspevok v téme: Je to skutočné.
itisreal

OBE (Out of Body Experience) - Zážitok mimo tela je skutočný. Nie je to žiadny výplod fantázie.
Duša sa naozaj oddelí od nášho tela a putuje po svete.
Ak si myslíte, že je to výplod našej fantázie, mýlite sa. Náš duch navštívi niekoho, kto je úplne inde, ako my. Vie, čo robí, počuje ho hovoriť.
Keď sa vráti späť do tela oznámi tomu človeku, že bol mimo tela, videl ho, počul ho hovoriť, neuverí.
Povie mu čo robil a čo vravel a on prizná, že to tak naozaj bolo.

Otázka: Ak by toto všetko bolo výplod fantázie, ako by sme vedeli, čo sa reálne deje niekde úplne inde ?
Žiadna činnosť v mozgu, ale skutočné oddelenie sa od tela.

anopresne

Ak to bolo mierene na mna.... Aj ja verim na Boha, ale to co vy tu predvadzate- uplna sekta, ako nejaki jehovisti.

Angiiiiieeeee

Nehanbime sa za Jezisa Krista, nazyvajte nas cim chcete. My vas neveriacich neurazame, je nam len luto o kolko v zivote prichadzate falosnymi naukami a sustredovanim sa na seba ako vsemohucich, pritom ste nestastni :(. Kto naozaj veri v Boha sem nepotrebuje o sebe pisat, verte mi.

Medea7

tak aby bolo jasne sama si poham ako vladzem, ale ked mi bola zobrata energia a vitalita tak mozem ja tak pomahat, a na druhej strane aby ta pomoc sa nedostala do vyuzivania na to si tiez treba davat u ludi pozor,

macko 7

tazko sa niekomu pomaha, ked clovek potrebuje sam pomoc,budem sa za teba modlit, citaj si bibliu, ta ti doda silu a mudrost.

macko 7

tazko sa niekomu pomaha, ked clovek potrebuje sam pomoc,budem sa za teba modlit, citaj si bibliu, ta ti doda silu a mudrost.

Medea7

Teraz potrebujem pomoct trom ludom,ale nevladzem ani keby som stojku urobila na hlave. Ja to musim nechat uz len na Boha co dalej ja uz nemam silu.

macko 7

draha medea v boha musis najprv uverit a zmierit sa s nim, myslim toho praveho boha a nie wikingskeho boha vojny.

IvetIva

anopresne, niekto Ťa uráža? Dal si radu, nech sa postaví na nohy, ani sa nezaujimaš čím prechádza. Keď Ťa iritujú životy druhých, prečo to čítaš? Teba nikto nebanuje za urážky, prečo by mali nás, pre náš život?

macko 7

draha medea v boha musis najprv uverit a zmierit sa s nim, myslim toho praveho boha a nie wikingskeho boha vojny.

macko 7

draha medea v boha musis najprv uverit a zmierit sa s nim, myslim toho praveho boha a nie wikingskeho boha vojny.