Je to skutočné.

Príspevok v téme: Je to skutočné.
itisreal

OBE (Out of Body Experience) - Zážitok mimo tela je skutočný. Nie je to žiadny výplod fantázie.
Duša sa naozaj oddelí od nášho tela a putuje po svete.
Ak si myslíte, že je to výplod našej fantázie, mýlite sa. Náš duch navštívi niekoho, kto je úplne inde, ako my. Vie, čo robí, počuje ho hovoriť.
Keď sa vráti späť do tela oznámi tomu človeku, že bol mimo tela, videl ho, počul ho hovoriť, neuverí.
Povie mu čo robil a čo vravel a on prizná, že to tak naozaj bolo.

Otázka: Ak by toto všetko bolo výplod fantázie, ako by sme vedeli, čo sa reálne deje niekde úplne inde ?
Žiadna činnosť v mozgu, ale skutočné oddelenie sa od tela.

Medea7

Ale ja mu nic nevycitam, ja ho prosim o odpoved zaco mam taky zivot aky mam. Toto ho prosim o odpoved. Vsak vysvetlenie hladam. Hovori sa ze to co koname sa nam vrati. ak je to tak ze som v minulom zivote ludom ublizovala tak to pochopim, ale inak si to neviem vysvetlit. Keby som sa to uz dozvedela.

Angiiiiieeeee

Medea ver a hladaj pravdu. Aj Jezis trpel, tak sme sa k Nemu ludia zachovali, porozmyslaj na ktorej strane si sama, ked Bohu vycitas... Ukrizovali sme ho a denne Ho ukrizovavame nasimi hriechmi. Boh nechce aby sme trpeli, aj to je len vysledok hriechu, nasho, dedicneho, este ineho. Boh ta miluje, aj ked to necitis a neprijimas. To je iba fakt. Stvoril ta z lasky.

IvetIva

Kde bol Boh, keď Ti bolo zle? Tam, kde bol aj vtedy, keď mi lekár povedal: máte RAK. Bol pri mne, aj keď som o tom nevedela, celé to ťažké obdobie mi pomáhal to zvládnuť a čakal, kedy uverím, že chce aby som Ho poznala, kto v skutočnosti je. Myslela som, že je veeeeľmi ďaleko, že nevie kto som, pozná iba farára, však on je niekto....OMYL. Boh ma vyviedol zo všetkých tých klamstiev, ktorým som verila a ukázal mi Kto je. Žiadne náboženstvo Ťa nespasí, žiaden človek Ti nedá to, čo Ti dá Boh Stvoriteľ v Ježišovi Kristovi.

Medea7

a mozno boli pri mne nechcem ich urazat, ale nevyznam sa v tom. Niekto by mi povedal ze to je karma, ale nemam furt odpovede.

Medea7

Kde bol Boh, Kristus a Anjeli ked mi bolo zle a stale mi je. Kde su ? Verim ze nieco existuje ale ci je to Boh to neviem.

IvetIva

Medea7, veríš, že Boh je? Lebo, ak neveríš, je to zbytočné. Na rozhovor treba dvoch, čítaš bibliu? Lebo ak nie, s kým sa rozprávaš? Biblia je Božie slovo, cez ktoré k nám Boh hovorí. Ty hovoríš Bohu a potom On odpovedá cez svoje slovo. Naučí Ťa aj tomu, čo čítaš rozumieť. Ježiš Kristus je jediná cesta k Bohu. Ježiš Kristus je Božie slovo.

Medea7

Ja uz neverim nikomu a nicomu. Vymysleny Boh ktoreho mame uctievat a klanat sa mu, a zaco ? Klanat sa budem vtedy ked mi da na moje otazky odpoved, vtedy sa mu poklonim.

merilynn2

Občas ma zarazí, načo sa Boh obťažoval dávať ľuďom rozum, keď ho vôbec nepoužívajú a stačí im to, čo prezentuje Svätá cirkev katolícka.