Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Je to skutočné.

Príspevok v téme: Je to skutočné.
itisreal

OBE (Out of Body Experience) - Zážitok mimo tela je skutočný. Nie je to žiadny výplod fantázie.
Duša sa naozaj oddelí od nášho tela a putuje po svete.
Ak si myslíte, že je to výplod našej fantázie, mýlite sa. Náš duch navštívi niekoho, kto je úplne inde, ako my. Vie, čo robí, počuje ho hovoriť.
Keď sa vráti späť do tela oznámi tomu človeku, že bol mimo tela, videl ho, počul ho hovoriť, neuverí.
Povie mu čo robil a čo vravel a on prizná, že to tak naozaj bolo.

Otázka: Ak by toto všetko bolo výplod fantázie, ako by sme vedeli, čo sa reálne deje niekde úplne inde ?
Žiadna činnosť v mozgu, ale skutočné oddelenie sa od tela.

Medea7

Mna jedna osoba ziadala o pomoc tak som pomohla, aj mne sa pomohlo.. Ja ho prosim nech som taka aka som bola, teda silnejsia, ale ved on vie co mi je a preco sa len prizera ?

anopresne

Jediny kto sa nechal uviest do psychickeho utrpenia si ty sama a prestan pocuvat fanatikov. Posad sa a rob nieco poriadne so sebou. Miliardy ludi na svete sa ma horsie ako ty a bojuju o svoj zivot denodenne a ty tu vyplakavas ako decko. A tieto dalsie prispate sektarky by sa mali banovat, lebo tu pisu len same hluposti o kristovi, bohu, demonoch...

Medea7

No to neviem zatial ma uviedol do psychickeho utrpenia a lasku mi Boh neprejavil. Tu pozera jak sa trapim a nic.Uz je cas ma vyviest z toho utrpenia ci ako kedy rozhodne o mne co dalej.

IvetIva

Do Jeho prítomnosti:) Boh je láska. Bude Ťa viesť životom, bude Ťa učiť ako v radosti a pokoji zvládať najrôznejšie situácie.

Medea7

No to bude parada, ked je klamstvo o reinkarnacii. Nedava to logiku zeby sa kazdy reinkarnoval. A kam ma povedie Boh ?

IvetIva

Prečo by Ťa mal vyslať na zem? Ty už si na zemi, druhýkrát už neprídeš. Uverila si klamstvu, ja niekedy dávno tiež, ale Boh je dobrý, keď budeš z celého srdca hľadať pravdu, Boh Ťa povedie, ako tých, ktorí ho poznajú.

Medea7

Dakujem za radu, len verim ze ked sa k nemu prepracujem ze ma sem na Zem nevysle a nebude mi davat take tazke zivotne ulohy. Bibliu si zozeniem. Dakujem

Angiiiiieeeee

Medea samovrazda je od diabla. Vsetko negativne je z jeho moci. Hovori sa vselico a nie je to pravda. Ak by si chcela, nechaj mi tu mail, mozeme spolocne hladat. Budem sa za teba modlit.

IvetIva

Nie je to ťažké. Pýtaj sa ako máš robiť veci, ktoré robíš. Odpovedá cez svoje slovo, ale keď nečítaš, ako budeš vedieť? Bibliu nájdeš aj na nete, kým si zoženieš. Ak by si mala záujem, napíš mi a ja Ti kúpim a pošlem.

Medea7

Ale co ako? Bibliu nemam teraz. ako to prezit bez sebevrazdy ? Zas by ma zoslal do nizsieho sveta. a preco ked ma vidi a pocuje ma neodpoveda. Ja som nevedela ze prepracovat sa k nemu je take tazke.