Je to skutočné.

Príspevok v téme: Je to skutočné.
itisreal

OBE (Out of Body Experience) - Zážitok mimo tela je skutočný. Nie je to žiadny výplod fantázie.
Duša sa naozaj oddelí od nášho tela a putuje po svete.
Ak si myslíte, že je to výplod našej fantázie, mýlite sa. Náš duch navštívi niekoho, kto je úplne inde, ako my. Vie, čo robí, počuje ho hovoriť.
Keď sa vráti späť do tela oznámi tomu človeku, že bol mimo tela, videl ho, počul ho hovoriť, neuverí.
Povie mu čo robil a čo vravel a on prizná, že to tak naozaj bolo.

Otázka: Ak by toto všetko bolo výplod fantázie, ako by sme vedeli, čo sa reálne deje niekde úplne inde ?
Žiadna činnosť v mozgu, ale skutočné oddelenie sa od tela.

Pipinanana

IvetIva, viera je dar, mnohi ho nedostali, aj mne je to strasne luto, neda sa im vysvetlit. Boli ma, ked urazaju vo vlastnej pyche Boha, pisu o Nom klamstva od diabla a namyslaju si ake maju oni vedomosti a schopnosti, vsetko je to len ezoterika a okultizmus s diabolskymi silami. Ano, ja ti rozumiem. Bohu vdaka aj za teba.

IvetIva

Ehmo, pre niekoho blaboly, pre niekoho realita. Nepovedala som, že videl, Boha nikdy, niekto nevidel, napriek tomu sa dá reálne zažiť. Nebudem rozprávať redukcie...ale to, čo som sama zažila. Na to, aby si ho zažil, musíš ho poznať. Liečiteľov, a tie vody, to nemá s Bohom nič spoločné. A žiadny človek nemá moc niečo robiť, ale Boh si človeka použije na to, aby niečo urobil. Nelieči človek, NIKDY, lieči len Boh, skrze človeka.

Medea7

Ja by som aj zila podla svojho presvedcenia, ale neni mi to dovolene.Mam zivot jak vo vzduchoprazdne. Aj som sa pokusala to zmenit, asi ma tam zhora niekto skusa, kolko vydrzim.

Zuzazuza

Kolko nafukancov sa v tejto teme zislo :D co prispevok, to perla. Odporucam kazdemu zit podla svojho najlepsieho presvedcenia.

Medea7

a najhorsie ze sa aj pytas vesmiru preco mam taky tazky zivot a odpoved nikde. Necha ta to trpiet a nic sa nedozvies.

Ehmo

Ivetiva, co to tu blabolis ? Ze ci niekto zazil realne boha ako robi niekomu zle ?? A zazil niekto realne boha, ze robi niekomu dobre ? Ja osobne som ho este nevidel realne aby robil niekomu nieco. Take akoze fakty a dedukcie , ci skor detske konstrukcie si nechaj pre ludi co nakupuju v teleshopingoch, pripadne pre tunajsich telepatickych liecitelov, vynalezcov ggw vody, alebo ludi co maju nadprirodzene schopnosti, je ich tu dost, mas co dedukovat.....

Medea7

No dobre ale pokracujem tu, ale naco, vsak uz sa tu nemam co naucit, vsak ma to nikam neposuva, vsak vesmir mi dava take podmienky ze ja neviem, ako rada by som sa niekam dostala na vyssiu uroven bytia, mna hmotne statky prestali zaujmat. Rada by som pomahala ludom, ale vesmir mi to nedovoluje. Som akokeby zaseknuta v tele. Mam taku svinsku chorobu schizu, a to ma brzdi a ziadala som aj o pomoc.