Umelé oplodnenie

Príspevok v téme: Umelé oplodnenie
Babyliss

Ahojte hlavne mamičky ktoré otehotneli po umelom oplodnení.

Mala by som na vás otázky, rada by som chcela vedieť čo ste robili ( vy a manžel / partner ) pred oplodnením napr: kyselinu listovú už beriem, načo máme ešte dohliadať? Musí partner tiež niečo brať ? ( spermiogram ok ) ako prebiehalo oplodnenie? Koľko dní po odbere vajíčka vám vstriekli oplodnené vajíčko do maternice?

Boli ste na PNke ak áno koľko dní? Ja mám v pláne ísť na PNku pretože mám psychicky a fyzický náročnú prácu tak dúfam že aspoň prvé 2-3 týždne vybavím PNku.

A rada by som ešte chcela vedieť čo ste robili po oplodnení. Okrem ležania v posteli atď.

Budem vďačná za všetky možné tipy a rady. Ďakujem a pekný deň

juraska

..stracenka genetika je podla mna dost dobre vysetrenie pretoze sa kvantum veci tym da zistit a najma to, ze ako je na to dietatko, ci proste bude zdrave, ci nema nejaky problem a vela ineho..je dobre, ze dnes sa taketo vysetrenia daju urobit v podstate bez problemov, ked su kliniky, kde sa na toto proste specializuju..

stracenka

Kamcika na akej klinike je táto doktorka? Kde si to ty bola? Písala si to niekde dávnejšie? Nečítala som všetko a chcela by som vedieť, keď píšeš, že si mala dobrú skúsenosť.
Chcela by som vedieť či ti aj genetiku robili, kedy sa to robí a vlastne čo všetko tým vedia zistiť?

mamita1

matka tak ono čo viem, čo som počula aj od kamošiek tak sa to nemusí na prvýkrát podariť, ale zase to by mal potom doktor povedať, že kedy je treba nejako inak zakročiť :)

mirinda890

matka nie u každého to je úspešné na prvýkrát, ale treba si uvedomiť, že proste to nie je koniec, že netreba vôbec strácať nádej :)

kamcika

Áno áno, bavili sme sa aj o iui, ale pri našich problémoch, že by bola len veľmi malá pravdepodobnosť, žeby to bolo úspešné, žeby sa mi podarilo otehotnieť, preto nám doktorka odporučila ivf, vysvetlila aj celý priebeh a teda sme sa dohodli. Ale základ je aby boli urobené všetky vyšetrenia, od toho sa ďalej ostatné odvíja.

kamcika

Kedy si tam bola? My v marci u doktorky Dugátovej a veľmi fajn pocity sme z toho mali s drahým a aj máme.
Dedok rozhodnúť sa navštíviť kliniku, čo sa týmto problémom venuje to bolo jedno z najlepších riešení. Keby sme nešli tak neprídeme na to, že muž má problém so spermiami a ja tiež mám ťažkosti.

Laurosik

kollki a dobre je to, ze na webe niektorych klinik si vies aj cennik pozriet, ze ako to vychadza bez zdravotnej poistovne a kolko s nou. Ake vysetrenia a jedno s druhym. Ale teda ja nelutujem ani cent, co sme do toho celeho procesu boli. Lebo pristup v Iscare, ta ochota a chut pomoct s problemom je proste evidentna a stoji to za to.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.