Umelé oplodnenie

Príspevok v téme: Umelé oplodnenie
Babyliss

Ahojte hlavne mamičky ktoré otehotneli po umelom oplodnení.

Mala by som na vás otázky, rada by som chcela vedieť čo ste robili ( vy a manžel / partner ) pred oplodnením napr: kyselinu listovú už beriem, načo máme ešte dohliadať? Musí partner tiež niečo brať ? ( spermiogram ok ) ako prebiehalo oplodnenie? Koľko dní po odbere vajíčka vám vstriekli oplodnené vajíčko do maternice?

Boli ste na PNke ak áno koľko dní? Ja mám v pláne ísť na PNku pretože mám psychicky a fyzický náročnú prácu tak dúfam že aspoň prvé 2-3 týždne vybavím PNku.

A rada by som ešte chcela vedieť čo ste robili po oplodnení. Okrem ležania v posteli atď.

Budem vďačná za všetky možné tipy a rady. Ďakujem a pekný deň

Laurosik

barborica hej hej, oni potom ta oslovia, ze co ako kedy a vsetky podrobnosti. Hlavne sa vopred nejako neboj to ake su moznosti, to vsetko sa dozvies, len potrebuju mat porobene vysetrenia aby videli vysledky a vedeli zhodnotit co a ako.

marinina

MEGGI36 - Toho môže byť veľa. Preto aj napríklad ja v Iscare keď som bola, tak základ je to aby ťa kompletne vyšetrili, to je gro, základ všetkého aby sa potom odrazili ďalej, že čo robiť, aká liečba, aký postup je vhodné zvoliť.

MrkvovyDzus

meggi36:

Áno, tých informácií je vo všeobecnosti veľa, v rôznych oblastiach. Hľadaj ale prosím ťa medzi tými dobrými riešeniami. Či mám skúsenosť, no, niečo podobné som riešil.

meggi36

Mrkvovydzus osobne sa snažím o to zaujímať čo najviac. Ale teda je toho toľko, že jeden by sa v tom stratil. Ty si mal/a niekedy takýto problém?

meggi36

Marinina možno aj táto rýchla doba sa na nás podpisuje, tožvie. Toto myslím, že nejako neodhalíme.
Grica, ďakujem ti ešte raz za tvoje komentáre. Takže aj potom výsledky so všetkým ma oboznámia hej? Lebo teda chcem vedieť čo a ako. Lebo niektorí lekári viem, že nejako nehovoria o výsledkoch ale proste hneď robia, čo treba alebo akoby som to povedala. Ale ja chcem mať prehľad.

kollki

Ale ved to nie je len tak, ze zena pride a hop umele oplodnenie, to takto nefunguje, ved na zaciatku sa robia rozne vysetrenia, aby sa zistilo, ze kde je problem, preco to nejde prirodzene.

MrkvovyDzus

Umelé oplodnenie nie je v poriadku ženy, ani dolu spomínaná akupunktúra, dajte si prosím poradiť. Sú aj iné, vhodné spôsoby, ako sa k daným problémom postaviť. Treba sa o to zaujímať, hľadať, jedným z nich je napr. ten, čo som spomenul nižšie.

barborica

Hej, to oni potom spat kontaktuju? To sa mi pozdava. Presne toto chcem, kompletne vysetrenie, aby som vedela, ze kde je problem a ci teda je vobec nejaka sanca, ze by sa to vyriesilo.

Laurosik

barborica to je prirodzene, ze sa tam musis objednat, bud telefonicky alebo cez ich stranku na nete, tam vies vyplnit info, co treba a nasledne potom ti budu z kliniky volat, ze co navrhuju, aky termin a ako to vlastne bude dalej cele prebiehat.
A hej ono je to prave o tom, ze na tej klinike ta vysetria uplne po tejto stranke a muza tiez.

mamita1

mrkvový džús toto je fakt, že základ je zistiť kde je problém a následne ho riešiť, dnes je už veľa možností, len teda človek mnohokrát má problém sa odhodlať to riešiť, lebo máme strach, cítime sa trápne, ale pritom na tom nič nie je, to, že má človek problémy, to si nevyberieme