Krk - problémy, zúfalosť - krčná chrbtica, alebo psychika??

Príspevok v téme: Krk - problémy, zúfalosť - krčná chrbtica, alebo psychika??
Janko1974

Ahojte. Chcel by som Váš názor. Už dlhší čas ma trápia zdravotné problémy zvláštneho charakteru. Mozem mať zo záveru tejto MRI - závrate, rozmazané videnie, šumenie v uchu..dýchavicnosť, nechutenstvo, štipanie očí, tlaky v hlave - slabosť. úzkost...či panika, resp.búšenie srdca? Strašne mi v nej vrzgá a denne mávam pocit akoby som nemal ani mozopg... Absolútna neschopnosť myslieť. Pravdou je že krčná chrbtica ma bolí a pri otáčaní pociťujem bolesť v rukách a trapézových svalov. Záver MRI: menšie generalizované vyklenutie disku C3-C4, generalizované vyklenutie disku C4-C5, ktoré prechádza do ľavostrannej hernie typu prortruzie a spôsobuje komprimáciu disku komprimáciu priľahlej ventr. časti dur.vaku nervu a ventr. koreňa ľavého nervu C5 (2.st,kompresie).
Generalizované vyklenutie disku C5-C6, ktoré prechádza do ľavostranej hernie extrúzie a spôsobuje komprimáciu priľahlej ventral. časti miechy a ventr .koreňov nervov C6 (vpravo 2.st.komprresie - vpravo 3-4.st. kompresie.
Intevertebralna osteonchodróza C5-C6 s deget.segment typu MODIC I. Intevertebralna spondylartróza. Sekundárna foraminálna steanóza v úrovni C5-6 Vopred Vám Ďakujem za rady.

Tomas12345

Janko mi nie sme lekari, v takychto veciach ti najlepsie bude vediet poradit lekar a toto co tu popisujes su odborne veci a nazvy zo spravy v ktorych sa vyzna azda len lekar a to este aj lken dany lekar v danom obore.