Iqos negativa-cigarety - iqos recenzie

Jergy

Su tam tiez latky, ktore skodia, takze si myslim, ze je jedno, ci clovek fajci normalnu cigaretu alebo tuto novinku.

Rastislav Med

Iqos fajčim 1.5 roka a začal som mať po vyfajceni as 20 cigariet akokeby astmaticky zachvat,priedusky sa my stiahnu a dusim sa no minule som myslel ze skapem. Neviem ale z normalnych cugariet to nebolo a to fajcim vyse 20 rokov. Nestretli ste sa s niecim podobným?

marika84

Zdravím,pridávam negatívnu skúsenosť s tzv.darčekovými poukažkami za odporučenie v hodnote 25€.Celkovo som mala 2 zákazníkov ktorích som odporučila,prináležila mi teda 2x 25€ poukážka,Uplatniť si viem len online shope,v tabakovej predajni vôbec.Online shop dovoluje len kartonový predaj za 35€, takže musíte objednať karton odčítajú 25€, len jeden kupon sa môže naraz!! Tak teda zaplatite 12 € aj s dopravou.Ak chcete uplatniť druhý kupon postup je rovnaký...Konečný výsledok darčeku je teda 25€. ?

Faith Healer

Norika už si to skúšala? Je to presne opačne, nesmrdí ani z huby ani ten smiešny dym, je to taká sladkastá tabaková vôňa...naozaj vôňa oproti cige. Ver mi!

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.