Iqos negativa-cigarety - iqos recenzie

laliovka6666

to nie je umela hmota ale celuloza ... a ta je prirodny material..a je ulozena vo filtri sluzi na schladenie aby sme si neopalili papule..a ten alobal je po vonkajsom obvode tabaku neprichadza do kontaktu s tou ohrievacou cepelou ..ja som na iqose sice iba mesiac, ale vsetko som si predtym pozistovala:D tak prosim vas tu netrepte o plastoch a neviem co..chodte si dat zregenovat pluca a pozrite sa co s nimi narobil decht ktory ste roky vdychovali.. ja tie moje po 10r fajcenia vidiet nechcem

Filipo

Nie je to zlá vec pokiaľ chcete prestať s cigaretami. Mne to pomohlo a fajčil som 15 rokov 20 - 30 denne. Ale skončil som u fajčení 20 -30 náplní denne za tú istú respektíve ešte vyššiu cenu. Pokiaľ by tie náplne neboli tak drahé, myslím že by to bola super vec. €€€

BranoZA

Po polroku fajčenia IQOS rozmýšľam o ukončení .
Až dnes som si všimol,že nieje až take zdravé to fajčenie IQOS .
Skúste si pozrieť tu umelú hmotu čo sa nachádza vo filtri ? Po fajčení katastrofálny stav.
Takze vdychujeme umelú hmotu, čo je horšie ako tabak !

GACO

dobry kupil som si to a ked som si to zapalil tak som tu cigaretu roztrhal a je tam alobal sice musi byt aby to nezhorelo predca 300 stupnov je dost takze hlinik a filter je z plastu a ten je tak dopolovicky stvrdnuty takze hlinik plus plast moj nazor ze zdravse to nebude

Innus

o Iqos som toho veľa prečítala, kým som sa rozhodla to vôbec skúsiť. Mám 44 rokov, od 19 fajčím /Camel light, neskôr Camel / približne 20 – 30 cigariet denne. Niekedy viac, všetci poznáme keď je viac stresu, tak to ide jedna od druhej, alebo takmer zhoria v popolníku.. Najmenej však 20 denne. Raz som dokázala prestať na 11 mesiacov, vzhľadom na tehotenstvo a narodenie dieťaťa.No potom sa opäť veci pohli smerom dolu a tak som sa k cigaretám vrátlia. Raz som prešla na elektronickú cigaretu a samozrejme normálny tabakový aj ovocný liquid, no ani nie po pár hodinách som začala EC striedať s Camel, nestačila mi, nepripomínala mi cigarety.. Takže opäť návrat ku Camel. 21.2.2018 prišla milá pani, ktorú som zavolala a predstavila mi Iqos. Všetko vysvetlila, poradila, predviedla. Prvá Iqos bola zvláštna, druhá už v pohode.. samozrejme sa mi hneď v prvý deň podarilo nejako poškodiť Iqos, napísala som sms a pani do hodiny priniesla novú pričom sme sa predháňali v ospravedlneniach

Asdfka17

Ahojte. Aj ja by som sa podelila so svojou skusnostou s IQOS. Som fajciarka uz jedenast rokov a posledny polork mi dost vadil smrad z cigariet a pachut v ustach. Tak som si zacala zistovat o IQOSe. V stanku, ktory sa nachadza v Auparku a Eurovei (a mozno aj inde) som si bezplatne zapozicala IQOS na pat dni. K tomu mi dali aj sest krabiciek heets zadarmo. Chutovo je iny ako klasicka ciga, ale ak mam byt uprimna je mi viac po chuti. No a tu sa dostavam k problemu. Stale si zapalim pri kavicke a po ceste do prace a pri vine v piatok vecer, avsak moj mozog rozoznal, ze ritualy, ktore vykonavam a spajaju sa s cigaretou uz nie su stale ako doteraz. Viete, nedrzite ju medzi prstami, nema ten pach a chut a tak dalej. Nevedome si ako kazdy fajciar zacala tento deficit kompenzovat jedlom a pribrala som za tyzden styri kila. Nastastie som sa zbadala a skoncilo to LEN pri styroch kilach. Teraz je to uz asi mesiac co ho fajcim a aj napriek tomu nedam na neho dopustit. Nesmrdim, citim vone, lahsie vybehnem po schodoch, nefajcim tak vela a dokonca vnimam aj chute, ktore mi za tie roky odisli. A este jedna obrovska vyhoda - nemozem fajcit normalne cigarety. Nechutia mi. Mam pocit, ze fajcim zapaleny papier. Napina ma z toho, nepomoze ani ked si vypijem a otupim chutove pohariky. Taktiez mi to smrdi. Jedenast rokov versus jeden mesiac... Keby som si ho mala vybrat znova urobim to. Aj napriek styrom kilam. Ak by sa niekto chcel pozhovarat, kludne mi napiste na nemenovana.osoba@gmail.com a rada posharujem skusenosti s IQOSom :-)

Nonamona

Iqos nie je veru skodlivejsi ako cigarety. v iqose sa nachadza o 90-95% menej skodlivych latok. Iqos je dokonala nahrada cigarety. Nevyhoddy ziadne a mate tam plus ze je tam obsiahnuty nikotin ako v cigaretach. u fajciarov ide hlavne o to , aby dostal mozog pokyn, ze nikotin dostal. a pri iqose to je splnene. dalsim plusom je to, ze mozete fajcit a vobec nesmrdite. para nie ja zdraviu skodliva vam ani okoliu a v ovzdusi nezanechava ziadne stopy. t.z.ked si date iqos v posteli pri telke nenasmradne vam ziadny nabytok. ja uzivam iqos od septembra a vidim na sebe zdravotne ucinky. predtym som vyfajcila krabicku za den, mala problemy s plucami tazko sa mi dychalo a kaslala som. po case ako som presla na iqos vsetko to prestalo. Vrelo odporucam!!

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

nicollette12

Mna to tiez zaujalo, ale citala som niekde na internete o tom, ze to je o x krat horsie ako klasicka cigareta...ved ked tak skus si tiez na nete precitat vela ludi o tom pisalo urcite...