Iqos negativa-cigarety - iqos recenzie

Michal Ruzinka

Zdravím ak ešte niekto má záujem o kúpu ponúkam zľavový kód na 1+1 akciu. Ja ju nevyužijem. 49855ASM

PREDOSLY koment

To je snad jasne, bez debaty, to bol zbytocny prispevok od Vas myslim.... Ja len otvaram oči ostatnym a aj sebe

FAJCIME PLAST

POZOR NA IQOS!!! Citaj!!! Tiez som presedlal na iqos, urcite si uz nezapalim staru klasiku, uz mi smrdi a nechuti.... No.... nadsenie z iqos skoncilo-koncim. Podrobil som filter "pitve" a sa sklada sa z 3 casti. Vonkajsia (asi) vata, vnutorna tiez. No pozor medzi nimi je PVC ktore sa teplotou zmrstuje a obhara a TO JE PROBLEM!!! Po prvych par slukoch vdychujete sice takmer cisty tabakovy vyrobok no potom az dokonca plastove vypary!!! Rozrežte si po dlzke filter a presvedcte sa sami.... Bleee... Verte, ze od dalsej iqos cigarety uz zacnete vnimat aj plastovu prichut, ktoru ste do teraz nevnimali!!! Podvod a hanba!!!

Ajka199

Nemá nikto problémy so žalúdkom? Užívam iqos týždeň,cítim sa malatna,mám hnačky. Predtým som fajčila ome01. Nemôže to byť silnejším obsahom nikotínu?

Kenga

Dobrý deň, chcem sa spýtať,či mal niekto bolesti hlavy pri začiatkoch s iqosom? Predtým som fajčila Golden gate,mala som krabičku na 2dni,hlava ma nebolela a teraz už týždeň sa snažím zvyknúť na iqos,no bolí ma hlava,tak neviem,čo bude príčinou.

Reca

Iqos je uplna blbost... Vytiahne z vačku viac peňazí. Treba vyskúšať prestať fajčiť. Mám to pol roka. Najdlhšie mi vydržala cigareta v iqose 1,5 minuty. No píšu 6.Je to kšeft. Žiadny karcinogén čo vdychujeme nieje menej škodlivý.