Iqos negativa-cigarety - iqos recenzie

Sabian

Ja fajcim IQOS asi 3 mesiace a som spokojny. Ako bolo spominane: citim vone a chute, nesmrdim adt. Skusal som po par dnoch normalnu cigu a nic, citil som len petrolej a vstok bordel co do cigariet davaju. Dnes si obcas zapalim mentolku, ale inak ma uz nelaka zapalit si normalnu cigu. Coho sa pri IQOS obavam, je glycerin. Ale kedze aj u beznych cigariet zpred 30 rokov o nasledkoch nevedelo nic a dnes uz vieme, moze byt aj u IQOS to iste o dalsich 30 rokov a aj skor. Ale ako som spominal, mna trapi iba ten glycerin. Inak som velmi spokojny. Ved lepsie dychanie, ziadny kasel, smrad z horenia tabaku a lepidla....to za to stoji :).

TrzTrz

Je to dobra vecicka normalnu cigu som si nezapalil uz dva tyzdne ale zase ktovie aky to ma dopad na zdravie a to este ani nikto nevie ale ak sa chcete stat pokusnym kralikom ako ja tak do toho :D pozitivum je ze nesmrdis lepsie sa ti dycha citis konecne vone chute atd. Negativum je zatial len tolko ze ovela viac fajcis ako pred tym. Neviem cim to je asi ze ma clovek pocit ze je to zdravsie tak bez vycitiek taha jednu za druhou. Ked som fajcil klasicke cigarety tak som si daval pozor nie viac ako 15 za den a tak. Teraz je to aj krabicka a pol za den ale to bol asi zamer . Aby fajciari viac fajcili a viac penazi minali a pritom si mysleli kolko toho pre svoje zdravie spravili lol. Najlepsie je vobec nefajcit nic si myslim, ale ked niekto je slaboch ako ja tak nech sa paci mate tu "zdravsiu" alternativu za klasicke cigarety

spokojny clovek

primitivny ludia typu vdychujete tu umelinu do seba ked chcete pisat recenziu alebo dat nejaku radu nekomentujte nerecenzujte najprv si o dannej veci prestudujte vsetko a tak budte mudry vobec to nieje umelina a ani to nevdychujete do seba su ludia ktory chcu skoncit z iqos lebo chcu zacat fajcit zase tie svoje smrady dovod je casto krat ten ze su nenazraty mam par takychto kamosov ktory fajcia jednu za druhou a to je problem lebo nebudu cakat 4min kym sa nabije ... a ked sa ich opytate preco si skoncil z iqos tak zacnu s tqkymi blbostami ako je guma a ze v niektorych stqtoch je to zakazane sak jasne ze to zakazane ked v krajine fajci 80% ludi tak cigarety by sa malo co predavali .....!!!!!

PetoH

Účinky iqos? Trápi vas nejaka umelina? Ja uzivam iqos v pohode uz rok a pol. A účinky? U mna nič negatyvne ale skuste polozit otazku lekárom. Vraj spôsobuje busenie srdca, stavovu uskost atd. Lekari sa uz stretavaju z prejavmi vedlajšich ucinkov.

Lilinka5

Áno, presne tak....v Thajsku je 1 rok natvrdo...to Vám potvrdia aj na webe Iqos partner. To áno.....ale na otazku ako je to v Tunisku mi nevedeli odpovedať. Že sa mám obrátiť na colné úrady v Tunisku. No ďakujem pekne, myslím si, že ako zákazničke a tým, že ponúkajú taký tovar, by info mohli poskytnúť.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Lilinka5

Ahojte, kto mi vie poradiť?
Je dovolené používať iqos v Tunisku? Pýtam sa preto, lebo v Thajsku to klasifikujú ako drogu a je tam za to 1 rok väzenie. Vopred ďakujem za info.

nechapemvas

kde mate rozum ludia jasne ze je to skodlive a preco neprestanete radsej nadobro fajcit to nechapem
radsej vymenit jednu skodlivu vec za druhu?
a ano chcem fajcit tak uverim tomu ze elektronicka cigareta nie je skodliva
no to je iq toto dnesnych slovakov ........

Andysa85

Jaj a ešte by som dodala, že nezpácham od cigariet a aj v izbe ich môžem fajčiť pri telke, čo by som pred tým nikdy nespravila s klasickými cigaretami. Smrdia trocha aj tieto, ale iba kým ich fajčím, nezostane v izbe žiadny zápach. Zo začiatku mi smrdeli, aj ostatným, ktorým som to dala ochutnať, ale potom som si zvykla, takisto ako aj na klasické cigarety, ktoré mi pri prvom tiež smrdeli, takisto ako aj každému. len si treba zvyjnúť, a pravidelne ich čistiť.

Andysa85

Ja už asi dva mesiace fajčím cigarety Iqos, alebo aj viac. Bála som sa toho, lebo aj na e-cigarety hovorili zo začiatku, že sú oveľa zdravšie a potom vyšlo najavo, že nie. Že tá tekutina je toxická, ktorá sa k nej používa a že je zdraviu oveľa škodlivejšia ako normálne cigarety. No ako vieme, v iqose sa používa normálny tabak ako aj v cigaretách, len nehorí, ba sa prehrieva. Nevdychujeme horaci tabak a ani papier. Tak škodlivejšia ako klasické cigarety nemôže byť. Tak som to vyskúšala, a sama na sebe cítom, že je menej škodlivá ako cigarety. Ke´d som išla na páty, vyfajčila som krabičku cigariet za večer. Na druhý deń som vykašliavala špaky, na cigarety som sa ani pozrieť nemohla, bolel ma hrudník, dýchacie cesty, pískaly mi pĺuca, po Iqose nič také. Taktiež vyfajčím za večer krabičku, alebo aj viac, ale na druhý deń ako keby som vôbec ani nefajčila. Ja to len odporúčať viem kadému, kto už chcel pprestať s cigaretami. Ešte by som dodala, že moja mamina fajčila za deň 1,5-2 krabičky silných cigariet už asi 30 rokov, bez cigariet nikdy nikde nešla, snažili sme ju nahovoriť aby aspoň menej fajčila, alebo fajčila slabšie, respektíve e-cigarety, nič. A teraz už vyše mesiaca fajčí Iqos aj ona, úplne sa jej vyčistila tvár a jej staré Petry je smrdia. Toto by som si v živote nemyslela. A nie, nekšeftujem s Iqos cigaretami, keby si to niekto myslel, ale pravdu poviem, že nad tým silno rozmýšľam, že aj ja budem tieto cigarety šíriť, lebo keď sú aj o len 10% menej škodlivejšie ako klasické cigarety, už sa to oplatí skúsiť a každému to len odporúčať viem. Z ľudí okolo mňa je mamina už šiesta, ktorú som na tieto cigarety nahovorila, a nevedia si ich vynachváliť. dúfam, že som vám pomohla s mojou odpoveďou. Andrea