Piatok vezme bolest zo sebou

Príspevok v téme: Piatok vezme bolest zo sebou
piatok_piatok

Sedim tu a pisem, pretoze neviem, kam sa obratit. Roky trpim depresiou a poslednu dobu naozaj nezvladam stavy.
Chodim na terapiu a par dni uzivam antidepresiva.
Ci to spustili oni alebo jednoducho moja hlava uz nedokaze zvladat tento napor.
Chcem zomriet. Neviem, akym sposobom, nezaujima ma nic.
Chcem to ukoncit. To je to, nad cim premyslam. Nevidim cestu, buducnost. Predstavujem si, ze po tom akte to bude dobre, nebude prazdnota, bolest, samota, bude to ako zaspat...
Niekde v hlave toto pisem asi pretoze chcem, aby mi niekto povedal, ze to tak nie je.
Potrebujem to pocut...Vsade je tak ticho a nikto to nepovie...

tasty

mne je tak ľúto, keď tu každý druhý príspevok je o tom, ako ľudia stratili chuť žiť, že nevedia nájsť zmysel v ničom, a bolí ich duša .. a sú smutní, deprimovaní, uzkostliví, kiež by som vedela pomôcť, ja si normálne prajem, aby toto všetko sa nedialo ľuďom, nech toto prestane existovať, nech prestane existovať depresia, úzkosť

niesisama

pocuj Melissa , ked si taka mudra daj mi odpoved na nasledujucu otazku. Kam pojde moja dusa ak sa nezabijem ale cely svoj zivot (mam 21) sa budem utapat v strachu depresiach a bolesti? Vyriesi sa tym nieco? Nemusis odpovedat. Viem to . Nic. Iba budem trpiet o to viac. Najdem pokoj potom po smrti? Samozrejme ze nie. Chore duse zostanu chore, znicene a ubolene. Bohuzial je to tak, samovrazda je skutocne zbytocna, mame chore duse a tie si berieme vsade zo sebou...

Melissa85

Vobec to nie je zaspat a nic! "Nezabijes!" Je to velky hriech..
Uz si pocul o pekelnych mukach a mukach v ocistci? Ak neveris a neuveris, navzdy budes trpiet v pekle :( stale je to podla teba spravne riesenie???? Nech ta od toho Boh chrani! Zehnam ti od toho zla a modlim sa za teba, nech si tu kto chce pise co chce.. Sam si sa nestvoril a tvoja dusa je vecna, niekam pojde, ale takto to nebo a pokoj nebude :((((((((( spamataj sa!!!!!

piatok_piatok

Veci z minulosti tomu rozhodne napomohli.
Takmer 30 rokov neriesenia a iba potlacovania vyustili v toto. Pokracujem v liecbe a niekde vzadu v hlave viem, dufam,strasne dufam, lebo nic ine mi neostava, ze to raz skonci, ze to prekonam. Pocit, co mam teraz vsak ponuka kratsiu cestu a bojim sa, ci ju ustojim...

moj-pohlad

A co sposobuje tvoju depresiu ? Mas iba nejaku chemicku nevyrovnanost v mozgu, aleto to prameni z niecoho co ta trapi a nevies vyriesit ?