Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

kollki

Darinik a ako to zvladas sama so sebou? Alebo tvoja rodina s tebou? Lebo teda ja velakrat si od muza vypocujem, ze ci to uz na mna ide a vie ma s tym este viacej rozculit.

Chrisiana

romkita niektoré mesiace ja napríklad ani neviem, že menštruácia mi príde, nemám bolesti, nemám nejaké tie ozvy vopred, žeby ma niečo bolelo a potom sú mesiace kedy sa idem zblázniť, takže akože zvykne to byť divočina, že neviem čo ako bude, najhoršie je, keď si niečo naplánujeme s rodinou, že chceme niekam ísť a mňa to drapne

stanchelka

Tiež som taká, že by som sa už dala, nejaké tie vyšetrenia si porobiť, lebo sú veci, ktoré už presahujú podľa mňa nejakú tú mieru normálnosti alebo akoby som to nazvala.

romkita

mamita kupila som si Cetalgen, co tu nizsie pisali a ten mne od bolesti zaberie, len ja nemam bolesti tak casto zeby som musela nejako doktora vyhladavat, ale toto co ty si pisala, tak na tvojom mieste, by som uz asi sa dala aj vysetrit, ze co je za tym :)

mamita1

u mňa dokáže, vieš čo u mňa to nie je od veku si myslím, ale skôr o tom, čím všetkým som si preskákala, aké rôzne zdravotné problémy, tak asi to ma tak nejako oslabilo, že už aj počasie má na mňa taký vplyv, že niekedy až sama nechápem, niekedy aj ťažko keď mám ráno z postele vstať a to teda mám od 50tky dosť ďaleko :D

kollki

Vraj to moze byt aj hormonmi sposobene a ak jej prisla menopauza v tom veku alebo tak, tak myslim, ze je mozne, ze to moze takto na nu vplyvat. Lebo ozaj zenske telo to je jedna velka zahada a pre mna coraz viacej :D

juraska

..mamita na tebe sa velmi podpisuju zmeny pocasia?..akoze dokaze to s tvojim zdravim zamavat?..moja mamka ta je taka hakliva na toto..ale zvykne spominat ze u nej to zacalo nejako po 50tke..ze dovtedy problemy nemavala..

mamita1

sasimka tento liek je dobrý, to mám aj ja s ním skúsenosť a mám ho stále doma :)
a nielen pri menštruácii sa mi šikne, ale aj pri zmenách počasia, keď ma hlava potrápi