Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

lulina_majerova

denanusa toto je úplne aj u mňa tak, myslela som si, že bude super, keď budem tehotná a že nebudem menzes mať, že proste parádička to bude, že predsa žiadne bolesti a tak, no zase iné veci mi to kompenzovali :D

denanusa

Romkita ono najhoršie je keď sa všetko navalí na nás ten prvý deň, to keď ráno človek vstane s bolesťou hlavy, ešte aj nervózna bývam a rôzne chute, no drahý ten sa už len za hlavu chytá, že ide radšej z domu, keď mám také stavy :D

mantika

julisa ale to ti ulavi len na chvilku aspon teda co ja mam skusenost, ze teply obklad ti urobi akoze dobre, lenze nie je to riesenie ktore by pomohlo napriklad na cely den alebo tak, zeby si mohla ist do prace alebo co, lebo teda mne ozaj byva tazko a ked s tymto co si popisala by som to nedala

romkita

darinik toto som aj ja robila ale dnes uz nie, ja nebudem cakat a trapit sa ze kedy sa mi ulavi len tak same od seba, to vobec nie, kazdy den potrebujem si uzit, zit a nie trapit sa bolestou!

Darinik

cicilka pri akých bolestiach zvykneš siahnuť už po tabletke? mňa keď niečo chytí tak ja tak premýšľam, či ešte vydržať alebo už si niečo radšej dať :D

julisa12

stanchelka, ale nestaci teplo aby tie bolesti ti presli?..to si neskusala?..lebo viem ze to mi mamina kedysi spominala, ze to jej robilo velmi dobre..ze proste tepla sprcha alebo tie nadobky s teplou vodou...ved to moze ulavit nie?..nemam to oskusane na sebe cize neviem..ale za pokus to stoji, nie?..

stanchelka

Cicilka pomáha ti aj od bolesti hlavy? Aj od kŕčov pri menštruácii? Lebo teda kadejaké problémy ma v tomto období dokážu zasiahnuť :/

Laurosik

no u kazdej je to uplne ine, kazda mame to svoje, najhorsie je ze chlapi sa mnohokrat nevedia vcitit, ze vobec nevedia, co prezivame. Ake bolesti, ake trapenia menzes so sebou prinasa.