Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

lilinida

...jancovka to je potom fajn, ze to netrva dlho, lebo teda niekedy som z tych bolesti na nervy a niektore tabletky ak keby vobec ziadny ucinok na mna nemali. Tak toto by som mohla skusit.

lulina_majerova

stanchelka veď keď ti niečo nezaberie, tak potom si môžeš dať ďalšiu tabletku o nejaký čas nie?

stanchelka

Jancovka dikíčko, že si mi napísala. To je potom fajn, myslela som, že to je akože špeci len na to, ale takto by mi stačilo mať len toto doma, účinkuje ti v pohode? Nestalo sa ti žeby nezabral?

jancovka

Darinik toto nemáš len ty taký problém, to napríklad aj moja mamka tak mala, keď ju hlava bolievala, tak nemohla nájsť nič také, čoby jej zabralo zaúčinkovalo. Už potom viem, že mala obdobie kedy rezignovala a povedala že radšej to vydrží bez tabletky akoby si mala dať nejakú a nemalo by jej to nič pomôcť. Ale našťastie som ju prehovorila, keď jej naposledy nebolo dobre a oplatilo sa.

jancovka

Lilinda do akej doby? Do štvrť hodinky asi cítim uľavu, obsahuje aj paracetamol, aj ibuprofén, čiže tá sila je evidentná. :) Mne doposiaľ jedna stačila, ale teda asi záleží aká je to bolesť, kedy si tabletku dáš, ja si zvyknem dávať hneď ako cítim, že sa niečo deje, aby to proste neprepuklo úplne.

miacha

CICILKA

No len by skúsil ten môj stav zľahčovať. To by som asi penila, lebo u mňa sú tie dni pred a prvé dni také že mám aj na kadečo chuť, aj nálady sa mi striedajú, takže to len by skúsil niekto mať nejaký problém so mnou. Preto som rada, že mám chlapa akého mám, lebo teda je mi jasné, že nie je každý taký ako ten môj.

cicilka

miacha to potom je dobre, ze si zvykol, ze to chape, respektuje, lebo teda niektori chlapi nevedia toto pochopit, nevedia si predstavit ake su to bolesti a velmi radi to zlahcuju ako napriklad celkovo PMS, to ja ked pocujem nejaku narazku na to tak ja som az nervozna, lebo nemam rada ked niekto hovori o tom s cim nema vobec ziadne skusenosti

Darinik

jancovka héééj? som nevedela, že to je takto pri akejkoľvek, ja mám problém s niektorými liekmi od bolesti, že mi vôbec nezaberajú, tak toto by som vyskúšala, keď ma to prepadne