Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

Laurosik

no u kazdej je to uplne ine, kazda mame to svoje, najhorsie je ze chlapi sa mnohokrat nevedia vcitit, ze vobec nevedia, co prezivame. Ake bolesti, ake trapenia menzes so sebou prinasa.

ahjajjaj

mamita, občas ma zvykli bolieť z menštruácie kríže. Svokra mávala v prvý deň menštruácie nenormálnu migrénu, a kúpili sme jej vitamínový doplnok, a potom nemala migrénu. Možno aj u Teba ide o nejakú hormonálnu nerovnováhu, ktorá Ti bolesť spôsobuje a vitamíny by Ti mohli pomôcť. Gynekológ Ti môže odobrať krv aj na prítomnosť hormónov, a nejak to celé regulovať.

tamarka78

Ved prave to je ten problem, ze nie vsetko je ucinne takze akoze to mna tak dost vedelo nahnevat, ze bolesti a aj som si nieco dala a bolesti vobec nezmizli, takze z toho som potom bola este viacej nervozna, co teda pocas menzesu v istej miere byvam stale :D :D

denanusa

Mamita tak ono to s menzesom všetko súvisí. Častokrát aj bolesť hlavy, chrbta, krížov, brucha, proste všetko je to menštruačná bolesť, takže úplne v pohode si môžeš dať niečo od bolesti. Ale teda moja skúsenosť je taká, že nie všetko čo je od bolesti mi na bolesť aj zaberá.

mamita1

jancovka dobre, že patrí, ale to čo teraz akože každý mesiac sa budem trápiť bolesťami a čakať kým prejdú? nič nejestvuje na to, čo by mi uľavilo? lebo teda je toho na trhu už veľa na bolesti, ale toto neviem či to mám brať ako menštruačnú bolesť alebo jak :/

evicka085

neprechladla si?.. niekto máva takéto dni, mám kamarátku ktorá aj odpadla a tak, ale tak to máva pravidelne, ale keď tebe sa to stalo len teraz to je zvláštne.. dala si si niečo od bolesti?.. to by mala byť prvá vec, čo urobíš.. aby sa to trošku ukľudnilo.. aby sa ti uľavilo..

opicka sarka

Dobry vecer, bola som vcera v robote a dostala som tak silnu menstruaciu aku som v zivote naozaj nemala. Chytíla som take krce ze ked som to veducemu povedala tak ma poslal domou aby som sa netrapila. Ked som prisla do bytu tak sa mi tie krce zacali tak stupnovat ze som od bolesti spadla na zem a myslela som si ze zomriem. Este aj teraz mam tak silne krce inak by som uz davno spala. Prosim poradte mi lebo to mam take bolesti ako by mi niekto strcil do vaginy noz a zdnu mi ju rezal a velmi pomaly...... Za kazdu pomoc budem rada. kazdej babe vopred dakujem. Sarka

jancovka

Mamita kadečo sa deje, mám kamošku, ktorú bolí celý chrbát, keď jej majú prísť, čiže toto, čo píšeš ma po pravde ani nejako neprekvapuje, lebo ono každá to zvládame úplne inak, ono tomu nejako nezabrániť to proste k týmto naším ženským veciam asi tak nejako patrí alebo čo :/

jancovka

Stanchelka, lulina_majerova :) Baby píšem vám obom. Tak mne osobne sa nestalo, žeby mi Cetalgen nezabral, práveže úplne v pohode za krátko a bolesti ustali. Takže nemám takú skúsenosť, žeby som si musela viacej dať, ale jasné, že môžeš si dať aj viac tabletiek denne. Ale dávajú sa aspoň v 6 hodinových odstupoch ;)

mamita1

stretli ste sa s tým žeby vás pri menštruácii boleli aj kríže? teda ani nie počas nej ale teda skôr pred niekoľko dní to je proste celé zle. mám pocit akoby zo mňa bola babka alebo akoby som to povedala, lebo to čo prežívam je proste niečo strašné a teda neviem či je to normálne len u mňa sa to doposiaľ nejako neprejavovalo alebo čo :/