Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

julisa12

zzit neviem ci sa s tym vobec da..ja teraz naposledy som mala bolesti a teda riadne..a to aj brucho aj krize..co robit v takej situacii?..chcela by som normalne fungovat..aby tie bolesti hned odozneli..

tamarka78

Toto je nas udel by som povedala :D Nespravime s tym nic iba sa musime tomu celom postavit ina moznost nie je. Hlavne aby tie problemy, tie bolesti odozneli, lebo to je najhorsie ked ta nieco odstavi z bezneho zivota :(

Chrisiana

jancovka a ako to zvládaš?
lebo ja neviem nejako sa s tým zžiť, že z veľkej miery na nás ženy vplýva asi všetko :D pomaly aj spln by som povedala :D

marceliita

tak každá sme iná, fakt som si myslela, že mi to pomôže, že to nejako skôr prekonám, ale nešlo to, preto sa snažím šetriť sa a nesiliť to a už konečne nemám z toho zlý pocit, ale teda bolesti podbruška a krížov, to ma dokáže nenormálne potrápiť

jancovka

Toto si vystihla, ten často ja potrebujem, keď to už na mňa ide. Lebo u mňa ten syndróm pred nie je len o bolestiach, ale aj trochu o psychickom rozpoložení :D

Laurosik

mamita tak ono je dobre si dopriat klud, ked sa necitime dobre, netreba to silit. Ked mam problem tak siahnem po tabletke, to je pre mna proste jedina a ucinna pomoc!

mamita1

no tak v tehotenstve zase hormóny so mnou mávali, čiže to tiež proste nebolo bohviečo, ale teda o inom to bolo, to je proste fakt :D
čo si blázon, to by som teda nedala, nezvládla, ja sa musím donútiť cvičiť, keď mi je dobre nie ešte v stavoch PMS :D

marceliita

mamita ako to bolo v tehotenstve dobré, že menštruácia nebolo a ani problémy spojené s ňou, čo??
mňa tiež teda vie každý mesiac na týždeň toto potrápiť lebo to hneď aj chrbtica ma bolí a nie som schopná ničoho, chodievam pravidelne cvičiť a teda pred menštruáciou nie som schopná vôbec ísť, myslela som, že to cvičenie mi nejako pomôže tie bolesti utlmiť, ale vôbec nie, tak som s tým vtedy sekla

evicka085

patrici dobré je dať si tabletku od bolesti keď to príde.. lebo to nič iné na takéto problémy nepomáha.. predísť sa tomu vôbec nedá.. treba sa s tým len popasovať.. mne poslednú dobu od bolesti dosť pomohol Cetalgen keď ma niečo trápilo.. a najmä keď ide o takéto bolesti počas menzesu..

mamita1

patrici je to podobné a teda neviem sa s tým nejako vyrovnať, tie problémy sa dokážu nakopiť na jeden, dva dni a je to niečo strašné sa s tým nejako vyrovnať :/