Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

tamarka78

mantika ved jasne ze opatrne, preto je vhodne vybrat si taky liek ktory nemusis do seba pchat tolkokrat za den len preto ze ti neucinkuje a hentak ze rozne tabletky no to by som neriskovala. mozno ta prestane boliet brucho od PMS ale bude ti zle z toho mnozstva liekov co si do seba dala.

mantika

dievcata radsej opatrne s tymi tabletkami, tiez to nie je zdraviu prospesne aby ste si viac neuskodili, patrici77 no neviem ci by som to az takto riskovala, aby si sa nedostala na toxikologiu.

syliwiana

Ja mam akorat pred a ide ma porazit samu zo seba. Ale nemam ani ze krce v bruchu ale ide mi roztrhnut hlavu a krize od bolesti. Staci ze dlhsie stojim pri dreze ked umyvam riad a som vybavena. A to nehovorim o tom ked chcem povysavat ci prach utriet alebo s nakupom tazkym sa terigat.

frankma

no musim ho odskusat aj ja, lebo mi nezabera ako si nic na dlho a hlavne dost dlho cakam kym pride ulava. doma si porobim ale vsetko s bolestou nejako pretrpim.

emaniala

smialala Počula som už o tomto lieku, len zatiaľ ho nikto v mojom okolí nevyskúšal, lebo sú názoru že je to rovnaké ako ostatné druhy liekov tlmiacich bolesť, tak som mala obavu ísť do niečoho čo neviem ako mi zaberie.

patrici77

emaniala u nas to je rovnako a dokonca ked sa ze nadopujem viacerimi tabletkami tak potom mi je zle od zaludka a to potom neviem co je horsie.to potom som ozaj len pod tou dekou zalezena a schulena v klbku.

smialala

baby ja po mojich skusenostiach s bolestami nedam dopustit na Cetalgen, rychlo mi zaberie a co je dolezite ze ucinkuje dost dlho. plus samozrejme nejake tie termofory, teply caj, deka a oblubeny serial.

mantika

ked som bola mladsia mala som podobne problemy, teraz je to uz lepsie avsak sa mi ta bolest pred menzesom preniesla na hlavu a ja idem z koze vyskocit, musim si normalne v praci bravat na ten den-dva bud neplatene volno, lebo som uplne nemozna a doma sa len dopujem analgetikami a vsade mam zastrete ak krtko v nore.

emaniala

Daniela 1992 no mne napríklad vôbec nepomáha, som z toho už na nervy a nie len ja ale aj môj chlap. chudák. tak hľadám kade tade nejaké overené dostupné lieky, len zas nechcem byť ako pokusný králik. vedeli by ste mi poradiť niečo fakt účinné odskúšané ?

Daniela1992

Tiež som mala veľké bolesti..v poslednej dobe keď viem, že sa menštruácia blíži (1-2 dni vopred) si beriem ibuprofén a pomáha to. Skúste aj vyhrievané dečky, zahriať celú oblasť brucha a chrbta.