Tráviace a psychické problemy

Príspevok v téme: Tráviace a psychické problemy
Canomp150

Dobrý deň cca pres pol rokom som začal mať tráviace ťažkosti s tým že som začal mať nechuť do jedla az po nechutenstvo a nepríjemných pocitov v oblasti pupka. Následne po cca 1 až 2 mesiacoch som začal mať problémy so spánkom a tým že som sa zobudil raz potom častejšie až som prestal spávať a začal som mať úzkosti a potenie počas celej noci a neskôr aj cez deň. Navštívil som gastro kde mi nič nezistili len intoleranciu laktózy a predpísali Nolpazu a následne pre psychické problemy som užíval cca 3 mesiace antidepresíva escitalopram. Úzkosti ubudli no spánok stále nie ok a ráno po prebudení som unavený a ospaly. Lieky proti úzkosti mi boli zmenené no nepociťujem po ich brani tri týždne žiadne pozitívne zmeny, stále má trápi len žalúdok. Následne som sa dočítal že by to mohlo byť spôsobené. Aj nedostatkom hcl v žalúdku a tak som vyskúšal betain hcl no po užití mi bolo ešte horšie od žalúdka pocit na zvracanie, pocit plnosti. Ps: probiotiká už uzivam cca rok. Viete mi poradiť ako sa zbaviť tráviacich ťažkosti a či psychické problemy mohli byť pravdepodobne zo zlého trávenia či skôr naopak. Stres som počas obdobia mal minimálny a preto mi to nedáva rozum.

Defcon

Kde si mozem precitat slova, ktore povedal boh ? V mojom srdci ? V biblii ? V korane ? Ci v zvitkoch od cieneho mora ? Ci este zo starsia ? Vedske vedomosti ? Sanskrit ?
Vsade sa pise ine a vsetko sa opiera o bozie slovo..... je boh naozaj taky prelietavy ?
Okrem toho co je v mojom srdci, tak vsetko napisal vraj boh, alebo ten co ho pocuval....
A z tych pramenov je biblia najmladsia a najcastejsie menena prepismy ludi, ktori do nej vkladali a vypustali cele vety.

Preteba

To je pravda, že ľudia nerozumejú Božej milosti a milosrdenstvu. A čo povedal Boh, si môžeš smelo prečítať. Ešte som nikomu nepovedala verte mne, ale verte Bohu. Čo cirkev na zemi hovorí, to je ich vizitka, nie Božia. Boh si nedá diktovať, to zrejme vieš.

Defcon

Co take povedal boh ? Nie skor : ludia povedali co chcu aby boh povedal ?
Imho, ludske myslenie je natolko prizemne, ze ludia vobec nedokazu pochopit podstatu bozej milosti a bozieho rozmyslania. To co tu cirkev a pobozni ludia prezentuju su len vymysly a fabulacie. V mnohych pripadoch myslene pre dobro ludstva. Uznavam.

Preteba

Defcon, nemám žiadnu farnosť, do kostola nechodím. A kde ste vyčítali, že niečo diktujem Bohu? Keď niečo poviete, vaše slová Vás reprezentujú a podľa toho Vás môže niekto poznať. Boh tiež povedal a podľa Jeho slov, môžete poznať Jeho. Je to také zložité?

Defcon

Vazena pani PRETEBA, vase slova su pre mna extremne nestravitelne. Citam vase vety a vychadza mi, ze vy najlepsie na svete presne viete co je bohu mile a co mu je nemile...... odkial cerpate tu nebetycnu drzost, ked bohu predpisujete co ma mat rad a co nema mat rad ? Ci vy osobne sa pasujete za boha ? Drzost nad drzosti.
Ak si myslite, ze boh je taka prizemna bytost aby sa riadila vasimi direktivami, tak by ste mali zmenit farnost.

Preteba

Pani Janka, neprekrúcajte, jasne som povedala, že od Boha sú dobré dary. Keď má niekto talent na spev.... má dar od Boha. Odkiaľ čerpáme, čo je od Boha? Z Jeho slova, to myslím, by malo byť jasné, keď hovoríte, že ste s ním v spojení. Vy odkiaľ čerpáte, keď sa pýtate?

Jana Lukacova

Preteba:...odkiaľ čerpajú ľudia to, čo "Boh hovorí"- rozdeľovanie, čo je "božie" a čo je "démonské" (?)...každý človek dostáva do vienka nejaký dar, zanietenie pre niečo, niekto dar spevu, niekto maľuje, niekto vyrezáva úžasné diela z dreva, atď. atď...v súlade s tým, čo uvádzate, by potom všetky talenty, ktoré my ľudia máme boli "démonskými" schopnosťami...

/...to, ako sa cítime (emócie) je "informáciou" pre naše svedomie (uvedomenie si našich skutkov a ich dôsledkov)/

Preteba

Páni Janka, dovoľte, aby som reagovala na Váš príspevok. Energia chi, ani žiadna iná energia, nemá s Bohom nič spoločné. Boh je Duch, nie energia. Píšete, že ste v úzkom kontakte s Bohom, ste, ale nie s Bohom Stvoriteľom. Boh Stvoriteľ sa k nám neprihovára cez emócie, ale cez svedomie a Božie slovo. Čo učí cirkev, nemá nič spoločného s Bohom? Cirkev nie je Boh a nie je cirkev ako cirkev. Pravá Cirkev nie je ohraničená v spolku, sú to spasení ľudia, ktorí veria a žijú Božiu vôľu. Vaše konzultácie sú dar... sú, ale opakujem, nie od Boha Stvoriteľa. Jasnovidectvo, city na diaľku sú jednoznačne proti tomu, čo nám Boh hovorí. Neobviňujem Vás, je veľa ľudí, ktorí využívajú démonské schopnosti a pritom si myslia, že sú od Boha. Nedajte sa klamať. Každý kto pozná Boha, verí Mu a vie, že je spasený skrze Ježiša Krista. A každý spasený veriaci má dar Svätého Ducha, ktorý ho vedie podľa Božej vôle a ukáže mu pravú tvár všetkých pozemských vecí. Pýtajte sa Boha, aký vám dal dar. Krásny deň

ket2sis

Pani Lukacova, citam Vas text a znie by ako jedno BLA BLA BLA BLA BLA. Netlacte prosim vase vymyslene predstavy o cirkvi tam, kde nemaju co robit.

Jana Lukacova

Canomp150: trochu Vám spamujem priestor vo Vašej téme, snád to neprekáža a možno bude pre Vás nejako nápomocné ;)

Pipinana:...emócie nám dal do života Boh a práve keď sa im otvoríme v hĺbke akej potrebujeme necháme sebou prúdiť „božiu lásku, prítomnosť“ (chi, energia sú iba synonymá pre ten istý „fenomén“), aby sme vyliečili svoje rany (a teda v tomto kontexte boli sami sebe liečiteľmi, keďže všetko potrebné sme dostali do vienka). Emócie sa potrebujeme naučiť prejavovať keď sme v prvom rade sami, lebo ak to neurobíme, vyventilujeme sa na iných...

Ja sa snažím ľudí prinavrátiť k tomu, aby začali svojím emóciam načúvať, lebo je to spôsob, ako sa im Boh prihovára a tým, že ich ignorujú odstrihávajú sa od Boha a trpia používajúc Vašu terminológiu, inou terminológiou sa to dá povedať tak, že človek má blok v prúdení svojej energie...rôzne slová popisujúce totožný jav...

Môj prístup nepodporuje ľudské ego (tj. to, že človek má nadvládu nad všetkým, je pánom tvorstva a môže všetko kontrolovať, dokonca aj svoju smrť), práve naopak mojou snahou je, aby ho ľudia prestali nasledovať a začali načúvať tomu, čo nás presahuje (Boh, vedomie, akokoľvek to, kto nazve) a žili v súlade s ním, lebo skôr či neskôr každý vlastnou skúsenosťou na to príde...

Tak ako v náboženských materiáloch (to čo cirkev učí), tak v ezoterických rituáloch sa však nachádza množstvo fantázie, ktoré s Bohom, s jeho skutočným pôsobením nemá nič spoločné...

Konzultácie, ktoré ponúkam vychádzajú z daru od Boha, ktorý som dostala do vienka (niekto to nazýva šiesty zmysel, jasnovidecké schopnosti)...o.i. cítim, to, čo ľudia prežívajú (aj na diaľku), s Bohom som teda vo veľmi úzkom kontakte ;).

To všetko, čím ste si v živote prešla vo Vás zanechalo stopu, a tým, že ste vyskúšala „praktiky“ ktoré, nefungovali ju vo Vás ešte prehĺbilo, vydala ste sa správnym smerom a našla miernu úľavu...ale pokojne to môžete brať tak, že tým, aké silné emócie vo Vás vyvolávajú moje komentáre, Vás chce Boh upozorniť na to, že potrebujete ešte niečo urobiť preto, aby ste plne prežívala jeho prítomnosť a bola šťastná...

O moje konzultácie nemusíte mať záujem, ani sa ospravedlňovať, to nie je potrebné...ľudia ma atakujú a aj budú atakovať, to je normálne, ak to však presiahne určitú hranicu, ozvem sa a uvediem veci na pravú mieru.