Tráviace a psychické problemy

Príspevok v téme: Tráviace a psychické problemy
Canomp150

Dobrý deň cca pres pol rokom som začal mať tráviace ťažkosti s tým že som začal mať nechuť do jedla az po nechutenstvo a nepríjemných pocitov v oblasti pupka. Následne po cca 1 až 2 mesiacoch som začal mať problémy so spánkom a tým že som sa zobudil raz potom častejšie až som prestal spávať a začal som mať úzkosti a potenie počas celej noci a neskôr aj cez deň. Navštívil som gastro kde mi nič nezistili len intoleranciu laktózy a predpísali Nolpazu a následne pre psychické problemy som užíval cca 3 mesiace antidepresíva escitalopram. Úzkosti ubudli no spánok stále nie ok a ráno po prebudení som unavený a ospaly. Lieky proti úzkosti mi boli zmenené no nepociťujem po ich brani tri týždne žiadne pozitívne zmeny, stále má trápi len žalúdok. Následne som sa dočítal že by to mohlo byť spôsobené. Aj nedostatkom hcl v žalúdku a tak som vyskúšal betain hcl no po užití mi bolo ešte horšie od žalúdka pocit na zvracanie, pocit plnosti. Ps: probiotiká už uzivam cca rok. Viete mi poradiť ako sa zbaviť tráviacich ťažkosti a či psychické problemy mohli byť pravdepodobne zo zlého trávenia či skôr naopak. Stres som počas obdobia mal minimálny a preto mi to nedáva rozum.

Omen

@ Holt, fanatizmus vládne svetom! Defcon, ľudská hlúposť je nekonečná, nad ňou sa vyhrať nedá! Veď tie ani nechápu, o čom píšu! Chcú byť pápežskejšie od pápeža. Ony ani netušia, akú averziu a nenávisť voči cirkvi, Bohu a veriacim ľuďom svojím konaním vyvolávajú. Akú negatívnu energiu vysielajú,... Kolegovi začalo byť zle, kamarátka začala z tých "múdrosti" grcať a ďalšia im odkazuje, že ich grátis vyšetrí a zmeny im lieky. Je to celé choré. AMEN!!!

@ Canomp, píšeš, že máš len "laktózovú intoleranciu". Mám taký pocit, že to zľahčuješ, že nemáš naštudovanú problematiku, nedodržiavaš diétu, nikde nepíšeš, či užívaš Laktazan. Vieš o tom, že aj mnohé lieky, hygienické potreby, nápoje a mnohé bežné používané potraviny, obsahujú laktózu? Niektoré problémy ti spôsobuje táto dg. a je viac ako isté, že máš aj viac alergií. Aké lieky užívaš?
Ak chceš, napíš, ako diétu dodržiavaš, skontrolujem ti to.

Preteba

defcon, Vatikan vyvracia nasu mienku? Nie, Vatikan si robi reklamu sebe. Ze cirkev sa honosi drahymi autami a majetkom, to je cirkev zalozena na ludskom principe a nariadeniach. Boh nikde neprehlasil, aby sme davali peniaze cirkevnym predstavenym na ich potreby, ale aby ten, kto ma viac, dal tomu, komu chyba, aby bola rovnost. Kto veri Bohu, ten sa toho aj drzi.

Defcon

Sam samucicky Vatikan a jeho pozlatena honosnost vyvracaju Vasu mienku. Cirkev nikdy nebola chudobna a vzdy sa starala o to aby bola dostatocne bohata peniazmi. Rovnako papezi jeden za druhym ukazovali vieru v boha tym ,ze sa vozili za 8cm nepriestrelnym sklom a obklopeni ochrankou. To je ich viera. Pancier a pistol.
Nn, som toho nazoru, ze sucasne nabozenstvo je neuveritelne proste a vobec nechape boha....ani ludia ho nechapu.

anjelik *

Ťažko sa dá uveriť, keď to čítam, že je už 21. storočie.:o)

Čo sa v tvojom živote stalo v máji 2017? Dovtedy si nemal nikdy problémy s trávením? Nič sa nedeje bez príčiny..ak odhalíš príčinu, až potom môžeš odstraňovať dôsledky. Ako sa bežne stravuješ? Možno by pomohol výživový poradca, zohľadnenie krvnej skupiny, viac pohybu, zmena životného štýlu..viac priestoru na vzdelávanie sa..prísť na iné myšlienky, aby si sa toľko nezaoberal trávením.

Na svoje telo sa dívaj ako na auto a ty si vodič. Ako budeš tankovať, tak budeš aj jazdiť. Ako si ho budeš šetriť, toľko ti aj vydrží. A napriek všetkým tým rečiam, čo tu tety vedú o bohu, ty si zodpovedný a pomôcť si vieš zase len ty sám. Druhý ti môže len poradiť, odmakať to ale musíš ty.:o)

Pipinanana

Dakujem za nazor. K pani Janke - nie je pomoc ako pomoc. Diabol je majster lzi a ma moc, prepozicia ju rad aj ludom aby mu sluzili, preto ta naoko pomoc nachvilu akoze funguje. Ide ale o podstatu, comu a komu clovek uveril, namiesto Boha. A o to diablovi ide, ziskava otvorenim sa mu nad ludmi moc. Potom niekoho prestane boliet napriklad chrbat ale pridu uzkosti a depresie.
Ja dnes uz s istotou viem komu som uverila - Jezisovi Kristovi, Spasitelovi, Boziemu Synovi a nie akejsi tajomnej ezoterike. Sama pani Janka tie "energie" nazyva mnozstvom vyrazov, co je prvy znak, ze tapa a sama poriadne nevie. Ked som za podobnym clovekom isla, nebola som si ista, schytila sa ma koli tomu uzkost ako nikdy vzivote. Najradsej by som nebola existovala, nebyt Jezisovho milosrdenstva, uz tu nie som.
Dnes som si narozdiel od tej nestastnej skusenosti uplne ista, a nic uz nepodkope moju doveru jedine v Jezisa Krista.
Okrem temy o inkvizicii :) si kludne precitaj aj nieco o nebezpecenstvach ezoteriky a okultizmu, skus napriklad knihy od exorcistov... nie je zle mat namietky ci pochybnosti. Horsie je uverit nespravnemu a mysliet si aky mam dar a este vraj od Boha, ze spolupracujem s Bohom a este za peniaze :((((((((( tak tu uz velmi nieco smrdi.......
Ludia s darmi od Boha nevestili, nezalozili si zarobkovu cinnost, ale dnes su blahoslaveni a svati, lebo boli pokorni a chudobni, poznaceni v zivote samym Jezisom Kristom.

Defcon

Pipinana, dovolujem si odcitovat kus z tvojho postu : "pokoj a vtedy som dostala z milosti Bozej dar poznania, ze to co nazyvate darom su cisto demonicke sily. "
Ako viete, ze tento dar poznania, o ktorom pisete, ze je z bozej milosti, nie je danajsky dar od satana aby vas zmiatol ? Alebo to bol len puhy sen, ktory ste si priviedli intenzivnym zivotom ?
Imho, ludia sa strasne mylia. Nazdavam sa, ze bohu su taketo prizemne veci u prdele. Dolezite su ciny a nie kvakanie. Ak pani Jana hlasa bludy, ale pomoze cloveku, tak imho je to omnoho viac ako pekne reci 24 hodin denne bez cinov.....a nikde nie je pisane, ze pani Jana hlasa bludy.
Prestanme sa prikryvat rúškom reci a poctom navstev v kostole a budme zas ludmi a nie inkvizitormi. Tie casy uz pominuli.

Pipinanana

Toto je najvacsi omyl pani Janka.. citujem Vas:
"Konzultácie, ktoré ponúkam vychádzajú z daru od Boha, ktorý som dostala do vienka (niekto to nazýva šiesty zmysel, jasnovidecké schopnosti)...o.i. cítim, to, čo ľudia prežívajú (aj na diaľku), s Bohom som teda vo veľmi úzkom kontakte ;)."
Ste vo velmi uzkom kontakte, ale s diablom a ludia by to mali vediet, aj ked Vy sama nechcete ani pocut. :(
Mysliet si to co pisete sama o sebe je pycha. Z pychy vychadza kazdy hriech.
Ja odmietam a zriekam sa vsetkych podobnych schopnosti, radsej budem len taka obycajna (ale s Jezisom Kristom ako Spasitelom a zmyslom mojho zivota stastna) Pipinanana, nez Jana Lukacova, co ma zalozenu zarobkovu cinnost na diabolskych silach, stahujuca dalsie duse so sebou :( .. Pani Janka, prajem aj Vam obratenie, najdenie pravdy, lebo ta je len jedna - Jezis Kristus. A On povedal, ze nikto sa nedostane k Bohu ak nie cez Neho. Ak si myslite, ze Vy ste k Bohu blizsie akymsi tajomnom a jasnovideckymi schopnostami, je mi Vas luto aj kazdeho bludiaceho, ktory Vam uveri :((((((((((((((((((((((( .....
Bludite v tmach. Pravda je totiz taka, ze aj ten najzarytejsi ateista ma svedomie, kde ked chce, tak dobre vie, co je dobre a co zle.. okrem toho pocita letopocet od NARODENIA JEZISA KRISTA. A to nie je ziadna nahoda, ale opodstatneny mnohymi zial ignorovany fakt. Sama sa az zomriete nespasite, porozmyslajte o tom, kto ma aku moc, a komu ste sama svoj zivot zasvatili :( ............. ci naozaj robite take dobro a este, pre dalsich ludi, ci naozaj nemate strach z toho kto vas podlamam Vas "obdaruva" neznamymi pochybnymi tajomnymi silami. Nie je vsetko od Boha, co tak vyzera. Ja to dnes uz VIEM.

Pipinanana

Canonmp150, a co keby si sa aj ty radsej zamyslel ponad svojich navstevach liecitelov, kyvadielku atd. aj ty nad pravdou. Mozno by sa ti tiez ulavilo a nebol by si musel tu pisat.... Link tu uz o tom bol z youtube aj iny myslim..... pozrel si si ho aspon?

Pipinanana

Ja som si takmer cely zivot myslela, ze niektori ludia, tak ako si to o sebe myslite Vy Janka, ze maju dar od Boha.. ked som za takym clovekom len raz bola, stratila som vnutorny pokoj a vtedy som dostala z milosti Bozej dar poznania, ze to co nazyvate darom su cisto demonicke sily. Okultizmus a ezoterika su sily od diabla. Neodsudzujem Vas, rovnako som sa mylila niekolko desatroci vlastneho zivota, len ma hnevalo ako ludi tahate so sebou vo vlastnych omyloch a myslite si, akee konate dobro :((((((( . Mozno aj Vy jedneho dna este tu stihnete prist na to, ze to vobec nie je "dar" :( , komu vlastne sluzite :(((((((( ........ Zmierujem sa s tym, ze sama nezmenim cely svet a nechcem Vas naozaj napadat, ale absolutne nesuhlasim ani s tym co pisete znova nizsie. Citam Vase nazory, respektujem, ze ich mate ine, ale citajuc co tu pisete a dnes uz poznajuc pravdu, nemozem mlcat!
Pani Janka, ja sa viem ospravedlnit, ale hnev zostal vo Vas, ked to nedokazete prijat.
Preteba, s tebou tu suhlasim, som za tu milost co sme dostali tak strasne Bohu vdacna...!!!