Eshop lekáreň dobierka

blanika15

daviena asi ano, ale dolezite je, ze si sa k tomu dostala, no nie? ja stale hovorim, ze vsetko zle je na nieco dobre :)

ivcaP

Zdencha tiez tam nakupujes? Mne sa to fakt osvedcilo. Hlavne co sa tyka dopravy a dodania, to su pre mna velke vyhody, ze dorucenie je nacas a hlavne rychlo. Na druhy max treti den mas objednavku doma. A to postovne zadarmo je tiez vyhoda si myslim, lebo to tak nemaju ani zdaleka vsetky eshopy.

Svetla777

swetlina ano ano, hovorila som o monoderme, tu pouzivam uz dlhsiu dobu a vyhovuje mi, takze ostavam pri nej aj nadalej. a zvyknem ju objednavat z najlekarne. budes istotne pocut aspon z pocutia. tak som si nejak navykla na takyto sposob nakupovania, ze viacej vyuzivam eshopy tento rok akosi.

daviena

@blanika15 ved to isto ano... neviem, preco som sa na taketo nieco nedala uz davnejsie... asi ma proste musela ze viac menej donutit situacia... mohlo sa tak aj skorej stat :D

zdencha

Lieskovcek akoze ja zase tak dlho nevyuzivam takyto sposob nakupovania, ale myslim si, ze kedze je situacia aka je, tak pri nom ostanem. Sa mi to aj zalubilo, ze nemusim nikam chodit a vybavim cely nakup z domu. Ty uz budes asi zbehlejsia v tomto ako ja. Robila som zatial asi dva trikrat objednavku cez najlekaren. Tam sa mi neprihodilo nic taketo ako si opisovala, ze mas skusenost, to s akym eshopom?

lieskovcek

Zdencha z akej lekárne objednávaš prosím ťa? Lebo už sa mi párkrát stalo, že čo som objednávala z eshopu nejakú kozmetiku a vitamíny, že tak mi neprišlo všetko, len oznam, že nemajú skladom. Ale keď som to dávala do košíka a platila objednávku, tak bolo všetko v pohode. Akože nepáči sa mi takýto prístup, tak premýšľam, že by som začala z inej stránky nakupovať, len sa chcem dopredu popýtať, aby sa mi nestalo toto isté aj na inom eshope náhodou.

blanika15

daviena tak to je super, som rada, ze som takto mohla pomoct a ze si si vdaka tomu nasla takyto podla mna lepsi a aj efektivnejsi sposob nakupovania. lebo uznaj, ze je to fajn, ked si to len doma popozeras, pozaklikavas a pride to rovno domov vsetko potom.

zdencha

Svetla ved to zase nie, ale tak lepsie takto nejaky typ, nez skusat len tak od brucha kadeco. A normalne objednavas stale z tej lekarne? Nestalo sa ti, ze by tam niekedy nebolo dostupne to, co potrebujes?

daviena

@blanika15 ved to som si hovorila kazdy jeden raz, ked som nieco dalsie prihodila do kosika... tak take zhrnutie z mojej strany... prislo pekne vsetko, co som si objednala... dala som si dorucenie kurierom, ten mi az k dveram doniesol balik... nemusela som postavat pri aute a cakam, kym ho najde v aute... nic nechybalo, co bolo v kosiku na eshope, to bolo aj vo fakture a v baliku... takze takto... suma sumarum, nebola to moja posledna objednavka :)