Eshop lekáreň dobierka

amalias

Tak ked uz som si to pozerala, ze co tam vselico maju v ponuke, tak priznavam, ze som sa nechala zlakat a co to som objednala. Ale snazila som sa akoze take veci, co naozaj vyuzijeme, nie len take od brucha nakupovanie. S tym dodanim som to mala podobne ako v tvojom pripade. Behom dvoch dni balik doma a dokonca, co sa mi uz davno nestalo, tak kurier mi ho rovno k dveram doniesol.

Svetla777

swetlina tiez si myslim, ze budeme takto v uvodzovkach poznaceni. ale zase nie je to nieco strasne. clovek ty setri cas, ze nemusi behat po meste po neviem kolkych obchodoch. staci si otvorit stranku a odtial si objednat, co potrebuje. a takto, ked maju viacero tych sekcii, oddeleni alebo ako to nazvat, ze okrem vitaminov, kozmetiky a takychto zalezitosti tam vies nakupit napriklad aj pre zvierata alebo dokonca aj nejaku elektroniku, co som zbezne pozerala, tak je to fajn a velka vyhoda. vsetko pride naraz a v jednom baliku.

freduska55

Blanika15 akurat som vcera robila objednavku znova raz a som si vsimla, ze postovne je zdarma pri objednavke nad 30 eur. Tak to len taka aktualizia, myslim, ze sa to tu zide vediet viacerym :)

sirmia26

tak ono staci si precitat aj par komentarov, kym sa nieco clovek opyta a najde odpoved na svoje otazky si myslim. aspon teda pokial su taketo vseobecne :)

eskii

... akože ja úplne, kde sa dá ušetriť takto, tak tam som hneď :D ... fakt? vidíš, a to som ani nechcela.... ja som sa akože normálne vážne pýtala, len to tak asi teda nevyznelo...

kiky1viky

Amalias objednala si si? Ja som takto v stredu večer minule objednávala, hej viem, že je už štvrtok, ale takto. A v piatok mi už prišla ráno sms od kuriéra, že mi donesie balík. Takže fakt je to rýchlovka, čo sa dodania týka.

amalias

Ak som spravne precitala a pochopila, tak rec by mala byt o najlekarni. Popravde moc mi to nehovori, ale idem to rovno preskumat, ked tak dobre ohlasy tu baby popisali. By som rovno aj nieco objednala a hadam aj u mna bude to dorucenie take friske, ze do konca tyzdna by mohol byt teda balik doma.

valaja

- eskii tiež si taký maniak do poštovného zadarmo ako ja? :D a však keď už mám nákup za nejakú vyššiu hodnotu, tak poteší takýto benefit, no nie? i keď čo mám skúsenosť, tak nie všetky eshopy to takto majú. nie raz som už z toho bola sklamaná. -