Eshop lekáreň dobierka

swetlina

Svetla777 aká náhoda, aké máme podobné prezývky :) Preto ma asi aj upútal tvoj komentár. Hovorila si o nejakej kozmetike, že ju odniekiaľ objednávaš. Vedela by si mi napísať, že odkiaľ? Akože mám svoju značku, ktorú používam, len by som chcela viacej začať robiť takéto online nákupy. Jednak kvôli času ale aj kvôli situácii, akú tu máme.

blanika15

freduska55 tak to myslim, ze bude uplne nieco pre teba, lebo kazdy raz, ked otvorim stranku, tak tam vidim nejake produkty, na ktore je prave akcia. ono bud je to, ze je v zlave o nejake percenta alebo potom aj take tie vyhodne balenia tam byvaju. vsak pokukaj, prelistuj a isto nieco najdes.
daviena ved aj som ti isla pisat, ze to nevadi. takto ked viacej nakupis, tak mas potom na dlhsie s tym pokoj aspon.

Svetla777

zdencha mne sa celkom osvedcila monoderma, ak by si chcela teda vyskusat. ale ako hovorim, netreba sa riadit vyslovene tym, co funguje u druhych, toto je dost individualne.
mydia zlavy na vitaminy, lieciva, doplnky stravy aj kozmetika napriklad a podobne :)

daviena

@blanika15 tak aktualizacia z mojej strany... objednala som, trosku som to nepostihala, tak ako som planovala, tak az vcera som sa k tomu dostala... zajtra mi mala prist zasielka, tak som zvedava... no ked ti potom poviem, co vsetko som si nahadzala do kosika... to bola pekna suma nakoniec... ale na druhej strane som rada, lebo budem mat na dlhsie pokoj...

mydia

o akých zľavách to hovoríte? to je totižto moje obľúbené nakupovanie. keď sa dá niečo takto ušetriť a ešte aj natrafím na produkty, ktoré by som vedela využiť.

freduska55

Blanika jej no super, pojdem si to aj rovno pozriet, ze co vselico tam maju. Hlavne som zvedava, ci natrafim na nieco, co bude v zlave akurat a ci sa mi to bude hodit. Zakazdym sa vytesujem z toho, ked sa mi takto podari nieco usetrit.

blanika15

freduska55 ono ani nie ze navyse ako si povedala, ale proste vies usetrit, ked takto natrafis na produkty v akcii a plus doprava zdarma, tak to vie byt prijemna suma, ktora sa da usetrit. najlekaren je ta, ktoru som spominala tuto kocke.
daviena tak to mas pravdu, ja som si uz davnejsie zvykla kadeco takymto sposobom nakupovat. je to lepsie obzvlast v dnesnej dobe, pokial ozaj vyslovene nemusim, tak nechodim ani moc z domu.

zdencha

Svetla no ved to si ja uvedomujem. Prave preto som chcela nejake konkretnejsie odporucanie. Lebo zase nakupim jedno cez druhe a potom to tak budem aj pouzivat. Konecne by som chcela mat nejaku svoju kozmetiku a nie stale nieco ine pouzivat a potom to nema ani poriadny ucinok a vyznam.

daviena

@blanika15 pojdem to rovno aj pozriet... zobrala som si na dnes volno, tak chcem porobit doma nejake veci a vybavim rovno aj tento nakup. vsak to budem mat rychlo hotove... lepsie ako trepat do lekarne cez cele mesto...

Najčítanejšie články