Eshop lekáreň dobierka

blanika15

freduska55 presne moja, podla mna dobre stanovili tu hranicu, lebo ono to nie je ani malo a ani vela. a aj keby ti nieco chybalo do tej sumy, tak radsej nieco prihodis. vsak je tam z coho vyberat. minimalne z lekarenskej sekcie. nejake tie lieky od bolesti, na nadchu, na kasel, to nie je veru na skodu mat doma aj do zasoby.

swetlina

Svetla777 v to aj ja dúfam, že sa to raz vráti do normálu. Ale tiež bude trvať nejaký čas, kým si potom na to všetko zvyknem. Preto pokiaľ sa dá, tak ja ostávam pri takomto spôsobe nakupovania a myslím si, že aj keď sa svet vráti do normálu, tak nielen ja, ale viacero ľudí ostane takto fungovať. Veď ono je to aj šikovnejšie ako behať po meste a zháňať kade tade. Obzvlášť, keď sú takéto eshopy, že vieš na jednej stránke nakúpiť rôzny sortiment.

kiky1viky

Zazrivienka dodacia doba je v pohode u nich si myslím. Ono objednáš a na ďalší deň už vie prísť balík. Samozrejme to záleží, že v akom čase objednávaš, aby to stihli zabaliť a odovzdať kuriérovi. Ale taká klasika sú dva dni, čo mám skúsenosť. Čiže ak sa pýtaš aj kvôli Vianociam, tak to úplne v pohode stíhaš :)

Svetla777

swetlina tak ti to takto zhrniem a napisem strucne narovinu, naco to budem rozpisovat do niekolkych sprav, vies ako. aj pre teba aj pre mna lepsie to takto vyriesit :) no to uz sa tato doba na nas asi poznacila. predtym som bola rada medzi ludmi, ale teraz mam take divne pocity z toho. snad to bude zase raz ako kedysi.

zazrivienka

klarik12 a aka je tam ta dodacia doba? necaka sa teraz pred sviatkami nejak dlhsie? ze aby som vedela, ked aj objednam, kolko mam asi tak cakat, ze za kolko dni, mi pride balik.

swetlina

Svetla777 takže to mám dve odporúčania v jednom, parádne si mi to napísala, aspoň nemusím nič hľadať. Inak v tom nakupovaní nie si sama, toho sa neboj. Ja som ti začala byť normálne taká nesvoja, keď prídem niekam, že je tam veľa ľudí.

klarik12

zazrivienka lieskovcek dievcata, ja som este ku koncu novembra objednavala. isla som, ze vyskusam nejaky novy eshop na taketo veci, lebo co som doteraz objednavala, tak som zacinala mat pocit, ze tam v tom maju nejaky hokej alebo co, lebo mi prislo aj co som nechcela, alebo nieco chybalo. tak som teraz objednala prvy raz z najlekarne a uplna pohoda, ked si to porovnam. aj rychlo mi balik prisiel a aj tam bolo vsetko ako malo byt.

freduska55

Blanika15 pokukala, preslistovala a aj objednala. Som si tam vsimla, tu dopravu zadarmo. Reku parada, to by som brala, len ze ci sa mi podari za tolko nakupit, aby som ju mala za nula eur. Ti poviem, ze som sa obavala uplne zbytocne, lebo nakup mal pomaly trikrat taku hodnotu :D

zdencha

ivcap neviem, ci by som povedala, ze tam nakupujem nejak pravidelne. zatial som objednavali asi trikrat odtial. ale akoze mozem povedat, ze vsetko bolo fajn, ci uz vyber, prehladnost stranky, doprava, dodanie. to vsetko v pohode. len ja nie som prave taketo eshopovy maniak.