Eshop lekáreň dobierka

suklo1125

akoze babule, vsak aj pre mna je to hadam vhodna pripomienka. pojdem to aj rovno pozriet a tym padom by som asi prvy raz mal valentina vybaveneho a dokonca aj v predstihu.

zdencha

babule, pripomienka. teraz k valentinu, co sa blizi maju tiez rozne akcie. ci pre zienky, pre muzov, ale aj take co spolocne vyuzijete ;)

sirmia26

tak to som ja v tomto presne opacna, ja radsej spravim velky nakup, tak ze aj do zasoby, aby som nemusela zase nejak casto chodit do obchodu. ale tak toto uplne meni podmienky, ked mozem objednat a behom dvoch troch dni mam balik doma a este aj na postovnom viem usetrit. to je lepsie ako behat hore dolu po obchodoch.

swetlina

Svetla777 to áno, je to fajn, že vieš takto viacej toho z jednej stránky nakúpiť. Ja som teraz cez víkend robila objednávku kamoške, či čaká bábätko a teraz už dosť dlho prenáša, tak si ju nechali v nemocnici. Tak reku nech povie, že čo treba a objednávku vybavím za ňu, nech tam nemusí nad tým lamentovať v bolestiach. Veľa vecí tam majú aj takto pre malé deťúrence.

agnessca

no ja osobne prave taketo veci ako bezne v lekarni su k dostaniu. potom uz je akoze na tebe, ze co dalej by si potrebovala. som si tak zvykla, ze neobjednavam zbytocne do zasoby, ale ked tak radsej aj viackrat spravim objednavku.

Svetla777

amalias to si tiez hovorievam, ze vsak len take dolezite veci, ktore potrebujeme a ktore sa zidu. a casto pride taky balik, ze ho ledva do ruk vezmem.

blanika15

freduska55 pocuj, ty si nejak casto zacala objednavat sa mi zda :D ale vsak teraz je take obdobie, ze aj kadejake virozy crevne sa siria. aspon teda u nas, tak je dobre sa zasobit a vyzbrojit sa voci tomu. dobra poznamka s tym postovnym. ja som to nepozerala este, ale vsimnem si potom.