Eshop lekáreň dobierka

kristiyna

odkial si objednavala? mam taky pocit, ze nas chce nieco liezt, tak by som rovno aj objednala, nech to stihne dorazit, pokial nieco ozaj prepukne. cez vikend sme boli na turistike a asi sme trochu podcenili pocasie. no teda skor nase oblecenie, neviem preco nas stale dokaze zaskocit to, ze hore fuci.

kiky1viky

Teraz cez víkend som akurát robila objednávku na také kadejaké vitamíny a lieky pri prechladnutí a chrípke. Za dobrú cenu majú tie cmúľacie pastilky, ak zvyknete kupovať, tak sa teraz vyplatia.

duma

Suklo1125 vidis to, by som ani nepovedala, ze vlastne na stranke lekarne sa da takto kadeco nakupit. Dobre, ze to takto vymysleli, ze popridavali kadejake dalsie sekcie, alebo ako by som to povedala. Tak si vies aj rozne ine veci odtial objednat a nemusis z viacerych eshopov. Tym padom aj na postovnom sa da usetrit, ze ho netreba viackrat platit. A kedze tym padom spravis vacsiu objednavku na lekarni, tak tam mas potom to postovne uplne zdarma.

Julka266

Uz som ich viacero poskusala, ale co sa mi tak najlepsie pozdava a aj uz odtial pravidelne objednavam, tak to je najlekaren. Potom tu priponu alebo koncovku, neviem, ze ako sa to vola, tak to ma .eu a nie .sk. To len tak na okraj, aby ta to nahodou nezmiatlo.

samithia

poradite? potrebovala by som objednat nieco na soplik, na kasel, na teplotu, vitaminy, kalciovy sirup atd. neda sa mi moc odbiehat niekde behat a cakat v radoch, tak by som to vyriesila rada takto objednavkou. len neviem, ze ktora z tych internetovych lekarni sa oplati.

amalias

Svetla ale vsak to je v pohode. Pokial to vsetko zuzitkujete, tak je dobre. A tipujem, ze nekupujes zakazdym len nejake lieky :)

sirmia26

vsak ale tie denne a nocne kremy, tak to nie je zly darcek. pre nas zienky dost uzitocne. ja osobne mam rada taketo prakticke darceky. lepsie ako dostat nieco, co nevyuzijem :)

Svetla777

swetlina ano, to je pravda, ze ponukaju siroky sortiment. tak to musela mat kamaratka radost, ze si jej takto s tym pomohla. viem, ze to zvykne byvat niekedy narocne obdobie aj takto pred porodom. a co sa jej narodilo, ked uz sme pri tom?
amalias noo priznavam, ze nie zakazdym :D

suklo1125

nejdem to tu hrat teraz na nejakeho super romantickeho hrdinu. normalne som jej povedal, ze som natrafil na tuto info, ze ci by nieco chcela. tak si ona vybrala nejake kremy na tvar, na den a na noc. a ja som prihodil z tej valentinskej sekcie, co tam je ze pre oboch O:)

duma

Aj si nieco kupil? Reku nejaka inspiracia od chlapa, ze co by vas tak vedelo potesit. Lebo vybrat nejaku kozmetiku pre zenu, to je jednoduchsie, ako najst nejaky vhodny "romanticky" darcek pre muza.