Eshop lekáreň dobierka

rastlinocka

tiež čakám, kedy sa to spomenie, lebo sa mi to akože páči, že toľko rôznych vecí by sa dalo objednať naraz. síce akože zaplatím viacej, ale tak viacej toho budem mať aj vybaveného jedným razom.

dragona

Môžete mi ešte napísať, že ako je presne tá stránka? Lebo keď si dám vyhľadať len lekáreň a eshop a podobne, tak mi toho viacero nájde. Ale teda keď máte s niečím fajn skúsenosť, tak by som teda najskôr to vyskúšala.

amalias

Dragona to budes mat asi najlepsie, ked si to pozries sama. Natalka to tak strucne opisala, ale to ani zdaleka akoze nie je vsetko, na co tam vies natrafit.

kristiyna

kiky1viky no vsak som to spravila tak nejak naopak, ze som sa najskor opytala a potom som si pozerala ine prispevky a nasla som aj tvoje odporucanie, tak som odtial aj objednala. ale dakujem aj tak za odozvu, presne toto som si vsimla, ze je tam viacero takychto produktov v akcii, tak som to rovno aj vyuzila a kupila toho aj viacero. vsak vitaminy, to sa zakazdym zide mat doma.

NatalkaBS

Dragona rozmýšľam, že či by nebolo lepšie, keby si si to rovno pozrela. Lebo ak by som to všetko mala vypisovať, tak to by bolo na dlho. S kamoškou sme robili spoločnú objednávku a ona si dokonca aj kočiar odtiaľ objednala. Majú tam aj pre detičky takto kadečo, že vieš rovno aj celú výbavičku napríklad nakúpiť. Alebo potom aj pre domácich miláčikov je tam veľa vecí. A aj z elektroniky si tam vieš niečo nakúpiť. Takže je to akože rôzne a je toho dosť.

kiky1viky

Kristiyna neskúšala si pozerať toto, čo som spomínala, že som ja objednávala? Ono keď sú takéto obdobia, že prechody teplo zima, alebo nejaké chrípkové obdobie, tak zvyknú mávať práve na takéto aktuálne produkty aj akcie.

suklo1125

no jasne, odvtedy jak sme spominala toho valentina, tak som robil este dalsiu objednavku a tam som prihodil aj take trochu netradicnejsie nelekarnove veci. avsak preco by to clovek nevyuzil, presne ako si napisala, ze sa da na tom usetrit. jednak aj cas a aj financie.

NatalkaBS

Dúfam, že povedia, že áno :D Lebo lepšie takto spraviť jednu veľkú objednávku z jedného eshopu ako milión malých bohvie odkiaľ a vyčkávať potom každý deň kuriérov. Takto je to vybavené všetko naraz.

rastlinocka

pozerám, že spomínate nejaké lieky, vitamíny, potom kozmetiku a ďalšie rôzne veci, akože dosť odlišné aj. tak to všetko máte z jedného eshopu?