Eshop lekáreň dobierka

sirmia26

ano limovienka :) vsetko a este dokonca aj viacej toho vies objednat z tej jednej stranky. podla mna akoze super a dost prakticke a uzitocne. vela toho vies nakupit v ramci jednej objednavky.

limovienka

co tu spominate lieky, vitaminy a potom odrazu kanvice a elektroniku a kadeco dalsie. tak to vsetko kupujete z jedneho eshopu? lebo to som nepostrehla, ze ci viacero ste spominali toho alebo ako vlastne.

klarik12

blanika za mna mozem povedat, ze super. normalna kvalita ako aj z inych eshopov napriklad co sa tyka tej drobnej elektroniky.

blanika15

zdencha a dobre? vyhovuje? reku aka je tam kvalita aj takychto inych veci, ked teda nie su to prave take produkty, ktore by clovek hladal na takomto eshope.

zdencha

Naposledy som objednavala mimo taketo lekarenske veci kanvicu na vodu. Taku normalnu, co mas na sporak, lebo klasicku na elektriku sme zrusili. Tak aj mamine som rovno objednala novu, ona dlhe roky pouziva a uz ju mala taku obuchanu. Tak toto som napriklad ja naposledy :)

blanika15

inspirujte dievcence, co ste take objednavali v poslednej dobe :) ako nemyslim teraz nejake vitaminy, alebo spreje do nosa, kvapky na kasel a podobne, ale nieco take zaujimave :)

NatalkaBS

Svetla veď áno, pokiaľ sa dá na niečom ušetriť, tak prečo to nevyužiť :) Tá suma, za ktorú máš nakúpiť, aby si ho mala zdarma je 30 eur. Akože podľa mňa v pohode, lebo to bežne, keď človek ide do lekárne, tak minie pomaly toľko a takto to má tú výhodu, že netreba nikam chodiť, ale balíček príde za tebou :)

Svetla777

natalka ked spominas to postovne, tak to sa teraz ako pohybuje ta suma, aby sa nemuselo platit? som dlhsie neobjednavala teraz, tak reku ci sa to nejak nepomenilo.

NatalkaBS

Amalias hej hej je to prvé v zozname. Možno by som ešte spomenula, že je fajn si tak naplánovať nákup aby aj to poštovné zadarmo vyšlo. Lebo každé ušetrené euro, dobré euro, no nie? :)

amalias

baby vsak normalne najlekaren, ako sa hovorilo :) tusim to aj ako prve vyhodi, ked si zadas do vyhladavaca. pripona je eu. mozno to vas mohli zmiast.