Eshop lekáreň dobierka

ivcaP

Ceresnicka10 oni aj maju svoju kamennu predajnu. Neviem, ze s cim by si to chcela porovnavat. Ale tak ceny su porovnatelne si myslim. To mas ako vsade, ze su priblizne na rovnako. Akurat tuto co sa mi lubi, tak casto maju v zlave dost veci.

darrianna

Síce priamo konkrétny kolagén asi nebudem vedieť poradiť, ale zvyknem kozmetiku a kadejaké vitamíny objednávať z najlekárne. Normálne si daj vyhľadať do Google a asi prvý odkaz, čo ti vyhodí, tak by to malo byť ono. Odtiaľ rada nakupujem, lebo je tam rýchle doručenie a dá sa nakúpiť tak, aby ani poštovné nebolo treba platiť ;)

stromo_kocúr

ten kolagen to ti neznie zle si myslim. viem, ze to ma taky sirsi zaber ucinku, ze nie je to proste len na jednu oblast ako napriklad hej tie kremy na tvar ci uz denne ci nocne ci ake kadejake dalsie byvavaju. a mas aj tip na nejaky konkretny? lebo tiez je toho viacej, uz som videl aj rozne reklamy a odporucania, ale tak zase neviem, ci sa da na to spoliehat.

samithia

mne napadlo, ze aj kolagen by si mohol napriklad pridat do toho balicka. ten je tiez fajn aj na plet a aj na dalsie veci. aj na vlasy, na nechty. vies, ze to ma potom taky sirsi zaber.

valaja

- to je jediná podmienka aby to bolo od takéhoto veku? nezáleží, na aký typ pleti? či proti vráskam alebo aby bola kozmetika určené na nejaký konkrétnejší problém? -

stromo_kocúr

poradili by ste mi nieco, nejaku kozmetiku, kludne aj nejaky kozmeticky balicek co by som mohol dat ako darcek? pre zenu, vek 35+.

blanika15

tak fajn potom, lebo to som nevedela, ze ci su to take klasicke znacky ako kupis aj v elektre, alebo nejake inaksie. takze potom kludne mozem tiez nieco taketo aj odtialto objednat a nemusim pozerat po kadejakych roznych eshopoch, ale objednat vsetko naraz. super podla mna. aj ked by som nieco taketo prave tam necakala.

zdencha

Ano uplne vyhovuje. Taka klasicka kanvica ako kupis aj niekde v elektre. Akurat teda vyhoda v tom, ze som objednala okrem kanvice aj inych par veci a postovne bolo zadarmo :)

kristiyna

baby v pohode mozete objednavat kadeco. ja som uz fakt vsetlico objednavala a vsetko v pohode kvalita a aj dorucenie stale rovnako fajn rychle :)