Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Koniec samoty- Stretavka, vylet

Príspevok v téme: Koniec samoty- Stretavka, vylet
despacito

Ahoj, viaceri tu pisete ze trpite samotou chyba Vam spolocnost ludia,mate depky, socialnu fobiu atd co tak zorganizovat stretko vylet do prirody ja som viacmenej introvertnej povahy 26 rocny chalan Košičan rad by som spoznal novych ludi navrhujem vylet do Tatier niaku Turu nic extra narocne co Vy nato? Piste co Vas napadne ;-)

Matusisko_xD

Aj by som išiel, keby že mám peniaze do čerta starého :) Nieje teraz robota, inak spoznať nových ľudí to je to čo chcem už veľmi dlhú dobu a nejak sa k tomu neviem dopracovať. Ale tak užite si to, ak niekto pôjde :)

despacito

mesacny princ: pozeral som viacero predpovedí a nikde nebol dážd, chladnejšie bude to áno 6 stupňov. Ludia podťe bude sranda!

Mesačný princ

Cliattsi - ešte nevieš či ich obľubuješ, pretože si nebol na riadnej túre. Nie je dôležité kam ideš, ale s kým tam ideš :)

Cariboo

Mily napad, paci sa mi, snad sa niekedy pridam aj ja.
Len ludia co maju depku tazko vyjdu hore schodami, nieto este na turu a soc.fobici asi vobec nepridu.

despacito

Ahoj Tamnika, super tak sme tu zatial dvaja adepti navrhujem turu na Téryho chatu z hrebienka 3hodiny smerom hore a naspat to je 2 a pol hodiny, prípadne ak by to bolo veľa tak by sme to skrátili len na Zamkovkého chatu.