Koniec samoty- Stretavka, vylet

Príspevok v téme: Koniec samoty- Stretavka, vylet
despacito

Ahoj, viaceri tu pisete ze trpite samotou chyba Vam spolocnost ludia,mate depky, socialnu fobiu atd co tak zorganizovat stretko vylet do prirody ja som viacmenej introvertnej povahy 26 rocny chalan Košičan rad by som spoznal novych ludi navrhujem vylet do Tatier niaku Turu nic extra narocne co Vy nato? Piste co Vas napadne ;-)

supersong

využíjem túto tému, neviete ako sa volá pieseň tá najnovšia kde spieva katy perry s nejakými ďalšími spevakmi? Taká strašne pekná keď ju počujjem v rádiu a tak tam niekto spieva taký zvuk vydáva že krrrrr hrrr a tak :D
Ak viete dajte link prosím chcem pozrieť videoklip na youtube
dík

Inynavrh

Nemusis,nikto ta nenuti. Myslim si vsak,ze ked clovek chce zmenu,musi pre to nieco urobit.A ocakavat,ze v nejakych mensich mestach sa nieco podobne zrealizuje je menej pravdepodobne.No jasne,ze sa neocakava,ze tam niekto pride z velkej dialky :)

izmira

a ked som z Medzilaboriec tak to mam ist do Kosic naslepo na stretavku s nejakymi ludmi z nejakeho fora len tak do neznama?

nnnuuu

Si myslíš M.P., že by sme si zase raz povedali, že taký krásny deň, bola by ho škoda nepresedieť v krčme pri okne? Alkoholické radovánky skončili, rozum sa čiastočne vrátil, tak už len si povedať, že napred cesta nemožná, naspäť sa ísť musí:-)

tasty

M. princ jaj ach taak, ja neviem ja nepijem, ja by som nevysla na hory kvoli unave, v poslednom case som nevyspata, asi by som na izbe spala spokojne, hory by cakali :)