Koniec samoty- Stretavka, vylet

Príspevok v téme: Koniec samoty- Stretavka, vylet
despacito

Ahoj, viaceri tu pisete ze trpite samotou chyba Vam spolocnost ludia,mate depky, socialnu fobiu atd co tak zorganizovat stretko vylet do prirody ja som viacmenej introvertnej povahy 26 rocny chalan Košičan rad by som spoznal novych ludi navrhujem vylet do Tatier niaku Turu nic extra narocne co Vy nato? Piste co Vas napadne ;-)

Cliattsi

ono je to fajn o tom kecat, ale ide aj o to, aby to niekto aj urobil a potom propagoval, aby to ludia nasli a popridavali sa

Cliattsi

ono je to fajn o tom kecat, ale ide aj o to, aby to niekto aj urobil a potom propagoval, aby to ludia nasli a popridavali sa

despacito

Musím uznať že dnes máte samé dobré nápady aj tá stránka sa mi pozdáva aj tá chata. Aj keď osobne niesom extra chatový typ, keď sa povie chata hneď ma napadne chlastanie, ja som skôr za niake tie dobrodružstavá, ale jasne skombinovať by to bolo fajn.Fakt by to chcelo vytvorit niaku fb komunitu alebo web, žeby zatiaľ nič také neexistovalo to sa mi nechce veriť.

Bipo

Navrhujem zalozit na fb novu skupinu single introverti a naberat clenstvo a sa koordinovat nech z toho vzijde vela stastnych parov!

tasty

inak ma napadlo, ohľadom tých Tatier.... že sú pre niekoho ďaleko......, čisto moje špekulácie,fantasmagórie a nápady :D :D :D,,,

Takže mohlo by ísť o nejaké špéééci stretko, bolo by vhodne zarezervovať nejakú chatu alebo skôr penzión v Tatrách, a každý by si tam ubytoval, tak by nebol problém s tým, že každý je z iného kraja.... prišlo by sa trebárs v piatok večer na ten penzion, krátko by sa zoznámili v bare v penzione, a na druhýn deň v sobotu nejaký výletík prechádzka po Tatrách, večer nejaké disco v spoločenskej miestnosti v penzione, nedela domov :D :D :D

Cliattsi

Ludia podťe bude sranda!
- :D no a čo keď budem pôsobiť nudne? Potom to už asi nebude taká sranda.
Inak mohli by sme to nejak rozdeliť na 3 skupiny podla regionov Stredne slovensko do Tatier, východ dajme tomu Košice alebo a západ Piešťany alebo Bratislava.

No a cez vianočné sviatky mávajú ľudia velke depresie, tak potom by sa mohli všetky skupiny naraz stretnúť na konci roka.

veta

Ja by som šla ale čo ak si nejaký psychoš?
Ako ti veriť? A ako tam chceš ísť keď tu je asi každý z iného mesta?