Vitamin D a problemy

tifaniass

Mamita, ale to je uplne nieco ine...Ked chcem vitaminy a lieky tak idem do lekarne...Ked ide o vitamin D, tak to zakazdym siaham po Vigantole, samozrejme, ze ked nemame uz tak idem najskor k doktorovi po predpis...
Bestt3 esteze momentalne je aspon trochu toho slniecka...Lebo keby nebolo tak myslim, ze toto by bola pre mnohych situacia na depku...Najma ked sa odporuca najma byt doma, medzi styrmi stenami a nikam nechodit...

mamita1

maryen kedysi som nič cez internet ja napríklad nekupovala, lebo som mala obavu, ako to bude s dodaním a takýmito vecami, ale teraz už napríklad oblečenie a také veci nemám problém aj objednať, ale ako si písala, že vitamíny a takéto veci, ktoré priamo môžu zdravie ovplyvniť, to nemám ani ja odvahu v tom musím mať istotu

sporenta

bestt3 niečo na tomto pravdy je...veľakrát za posledné dni som toto posolstvo počula...len hlavne pri slnku by sme mali vedieť, že naše opálenie nehovorí o množstve vitamínu D v tele...

demza

Mimila vieš ako sa to hovorí, že všetkého veľa škodí a to proste platí aj pri tomto. To platí pri všetkom.
Také prechádzky po slnku sú dobré, tie padnú vhod, tie zle neurobia. Ale na priamom slnku pol dňa, to ee, to si ani ja netrúfam.

maryen

Lantalia hlavne keď niečo kupuješ v lekárni tak vieš, že to je OK, ti to odporučí buď lekár alebo lekárnik a vitamíny cez net, tam nemáš istotu, že to je v pohode, že to obsahuje to čo má.

Kamcita23

lantalia to nie si vobec jedina :)
mimila ked teraz napriklad nemas to ani s akym slnkom prehnat, kedze este je chladno a slnko je ozaj len take zubate, ze obcas sa zjavi a to teda nema ako zabezpecit dostatok vitaminu pre telo

lantalia

To nemas obavu taketo veci takto nakupovat? Ja mam istotu len ked kupujem vitaminy ozaj v lekarni, ze viem, ze je to to co ma byt :)

mimila

dia nemozu, na to vela aj doktorov upozornuje, aspon teda ja som bola na to upozornena, aby som to so slnkom co sa tyka srdcka nasho neprehanala, radsej denne davat Vigantol a k tomu v lete s mierou slniecko a bude dobre, budem mat srdce na mieste :)