Vitamin D a problemy

tifaniass

Aj pri detoch?...Lebo najma pre male deti je vitamin D podstatny...Pretoze ked maju par tyzdnov, tak treba davat pozor aby ho mali dostatok pre ich rast a pevne kosti...Je to velmi podstatne...A teda nie kazdy vitamin D je vhodny...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

miacha

7KLAUDIINKA7

Samotné déčko nie je dobré dávať, rozpúšťa sa v tukoch, čiže keď to človek je, tak treba s tým rátať, že proste treba to s mliečkom alebo s niečím aby to malo efekt.

katinaa20

D_jane u nas doma mame Vigantol, ten je na predpis, doktorka nam ho predpisuje, ked nemame, stacia po dve kvapky a u deticiek je tym pokryta potreba vitaminu na cely den. Ono je velky rozdiel v tom, co je vhodne pre male deti a co pre dospelych. Pri detoch musime byt opatrni, co im dame, aby to ozaj malo efekt.

sibierina

miacha tak hadam je normalne, ze clovek sa riadi davkovanim, ktore je na obale alebo ktore lekar predpise nie? len tak svojvolne zvysovat alebo znizovat by sa nemalo, lebo to neurobi nikomu dobre ;)

miacha

JAROSLAVICA

Nie je to problém, vitamín keď sa dáva s mierou, že sa to s dennými dávkami nepreháňa, ale proste sa dáva po troške, tak je to fajn aj v lete aj v zime. Má to vplyv na veľa vecí ako na kosti, tak aj napríklad nedostatok sa vie na energii prejaviť a aj na mnohom inom.