Vitamin D a problemy

lantalia

Miriarka nie je len toto problem. Problem je pri malych detoch hlavne, pri babatkach. Ale teda s touto pecenou mam aj ja problem a ani za svet by som to nezjedla.
A so slnkom je to tiez relativne tazko, lebo ani neplati, ze cele leto vieme zo slniecka ziskat decko, to tiez sa da len v urcitom obdobi a len v urcitom mnozstve.

Faith Healer

nekupujte hovadiny!...úplne stačí jedna konzerva tresčej pečene jedenkrát týždenne...cez zimu samozrejme! a máte d-čka dosť!
okrem zimy stačí každý deň sa na 10-20 minút vystaviť slnku!...stačí aj na nekryté časti tela, nie je vhodné sa hodiny opaľovať!

veronkasiskova

Dobrý deň,
človek rokmi znečisťuje svoje telo, tým čo konzumuje a prijíma, výsledkom sú toxíny, usadeniny vo vnútri nášho tela, ktoré vyvolávajú rôzne zdravotné problémy..
Ak máte záujem dozvedieť sa o tom viac ako sa uzdraviť bez liekov, môžeme sa spojiť na fb / telefonicky, napíšte :)

9titinka5

ja si vitaminy kupujem u vitarian sk od sunday natural aj D3 a od zaciatku korony si davam 5000 ku nebola som chora zatial

miacha

SIBIERINA

Vigantol dávame aj my, pozerala som aj iné v lekárni keď som bola, ale nechápem, že prečo niektoré sú také drahé, pritom keď som sa bavila s doktorkou tak tá mi hovorila, že len pri týchto kvapkách máš istotu, že obsahujú ozaj to, čo majú.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.