Vitamin D a problemy

tamirilka

...len niektori ludia su schopni este aj lekarov spochybnovat co si ja nedovolim...predsa len lekar ma vzdelanie, denne prichadza do kontaktu s roznymi zdravotnymi problemami a vie ako na ne reagovat...vie aj ako sa im vyhnut..zatialco ja napriklad o tom nemam ani len tusenia...ja sa vyznam v inych veciach ale v tomto nie...preto nebudem pokusat...

mimwi

Tamirilka: Súhlasím, pri vitamínoch, ktoré predpíše lekár sú tie účinky isté. Tam je tá účinnosť testovaná, takže je to o niečom inom.
Neya: Ale to nielen ty, to mnohé z nás. Tiež nevidím dôvod na to aby som kupovala niečo iné, keď mi doktor prepíše recept a mám si ten vyzdvihnúť. Prečo by som vymýšľala niečo?

norvana

sarah z velkej miery je podla mna podstatne to aby vitamin d sa dostal kam ma, aby na krvnych testoch bol v takej miere ako je potrebne, aby bol v optimalnom mnozstve ;) my mame skusenost doma s Vigantolom ten predpisuju doktori takze nieco je na jeho ucinkoch ;)

neya

SARAH AHOJ, NO STO LUDI STO SKUSENOSTI. KAZDEMU VYHOVUJE ZREJME NIECO INE. JA SA RIADIM TYM CO NAM POVIE PEDIATRICKA. CO ODPORUCI, CO PREDPISE, PREDSA VIE PRECO TO ROBI, AKY VYSLEDOK TO MA PRINIEST. PRETO S TYMTO VITAMINOM JA NEMAM DOVOD NEJAKO SPEKULOVAT A KUPOVAT KADEJAKE DOPLNKY V LEKARNI.

Sarah221

Ahojte. Mmm som si tu citala rozne prispevky. Ako zaujimave ze tu odporucate doplnky a ze mate dobre skusenosti, ale ako viete ze su naozaj kvalitne a neobsahuju tazke kovy napriklad alebo ine zdraviu skodlive latky? Tak na trhu je toho vela a su urcite aj kvalitne doplnky, ale skor mam pocit ze viac je toho nekvalitneho a vsetci sa tvaria ze maju "kvalitu" :-)...maju doplnky nejaky certifikat kvality?

tifaniass

Dia neuskodi to je jasne...Ale ked ide o to decko tak pobytom na slniecku ho mozeme podporit...Ale stavat na tom uplne nemozeme...Aspon podla mojich skusenosti...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

dia58dia

Tifaniass nechodit najma medzi ludi, ale tak do lesa kde nik nie je myslim, ze to neuskodi. My tiez sme sadli do auta a boli sme hlbsie v hore, na slniecku trochu. Tam nebolo ani zivej duse, co je super, myslim, ze takyto klud som potrebovala. A nielen ja.

lantalia

Maryen jouky douky :) Neviem no, ja som v tomto asi taka akoby staromodna alebo akoby som to proste povedala, no proste musim mat jasno v daktorych veciach predtym ako do nich idem ;)