Vitamin D a problemy

veronkasiskova

Dobrý deň,
človek rokmi znečisťuje svoje telo, tým čo konzumuje a prijíma, výsledkom sú toxíny, usadeniny vo vnútri nášho tela, ktoré vyvolávajú rôzne zdravotné problémy..
Ak máte záujem dozvedieť sa o tom viac ako sa uzdraviť bez liekov, môžeme sa spojiť na fb / telefonicky, napíšte :)

9titinka5

ja si vitaminy kupujem u vitarian sk od sunday natural aj D3 a od zaciatku korony si davam 5000 ku nebola som chora zatial

miacha

SIBIERINA

Vigantol dávame aj my, pozerala som aj iné v lekárni keď som bola, ale nechápem, že prečo niektoré sú také drahé, pritom keď som sa bavila s doktorkou tak tá mi hovorila, že len pri týchto kvapkách máš istotu, že obsahujú ozaj to, čo majú.

duska223

veroniq16 ako to myslis, ze by si musela blizsie poznat? neviem si celkom predstavit, co tym myslis, predsa len ide o mnozstvo vitaminu v tele a neviem co tam viacej potrebujes vediet :)

spilba

Addia človek to ignoruje len do doby kým ho niečo nepostretne, to je tak so všetkým. Aj ja som bola špekulant, mnohým veciam som neverila, no človeku sa otvoria oči, keď sa stretneme zoči voči problému :/

7klaudiinka7

Ale teda nedozvedela som sa, že čo je lepšie, či je nejaký zásadný rozdiel medzi tým, keď niečo predpíše doktor alebo, keď je niečo voľnopredajné.

Veroniq16

Váš problém je širokospektrálny a vyžadoval by si bližšie informácie a aj odpoveď naň.Ak by som mala zodpovedne reagovať,musím Vás poznať viac.Ak mi dáte svoj mail,alebo meno na FM,rada sa Vám budem venovať.