Výkup v AAA auto

zuzimulka

no tak to suhlasim :) toto su dobre auta, ale tak pokial ho chce clovek vymenit, tak jasne najdu sa dovody, a inak toto s tymi kamaratmi nie je zly napad, pripadne teda ci ak to chces vyslovene cez nejaku firmu riesit, hadam su take, ktore by ti pomohlo s tzv. repredajom vies ako :)

malekana

Ved to mas super auto, ci miesto neho chcete asi nejake inaksie ci? Predpokladam, co mi este napadlo, nezvazoval si sa opytat nejakych kamaratov ci by ho nechceli? Predsa len je to tiez taka jednoduchsia cesta.

mircok

stevino_m nie este som nepozeral, len mi to tak napadlo, ze by som isiel touto cestou. kamka_SL vies co mam Kia Ceed SW1.6 crdi, 2013 rocnik. myslim ze v je v slusnom stave aj v dobrej vybave :)

adellline

erikalahka to je pravda, auto by malo byt v tip top stave, aby potom nemuseli ist s cenou nejak dole. inak firma berie na vedomie moju pozadovanu cenu, alebo ju stanovuju oni na zaklade teda nejakej vstupnej prehliadky

Kamka_SL

mircok super ale ze to chces takto posunut na firmu, lebo tiez by ma asi nebavilo sa o vsetko starat, vsetky papierovacky s tym spojene uff. a ake konkretne auto mas?

erikalahka

Mircok tak su na trhu firmy, ktore za teba vsetko poriesia o to pokoj, len teda asi by bolo ok vediet aj v akom stave mas to auto, vies v akom technickom stave je, ci tam netreba nejake dalsie naklady na opravu vynalozit a podobone, to by podla mna tiez ovplyvnilo vykup toho auta.

stevino_m

Aj si pozeral uz nejake firmy? Ako nikdy som zatial takto auto nepredaval, tak neviem ako to funguje a na kolko im ho tam vlastne nechas? Dalsia vec je ta, ze aky cas ti garqantuju, ze s cenou nebudu hybat a ci mozes zmluvu s nimi bez pokuty ukoncit

majuskad

mircok ako toto myslim ze nie, to sa jedine treba s danou firmou alebo teda spolocnostou, ktora sa tym zaobera dohodnut. ale to si myslim ze do ceny sa nezasahuje. hej to rozumiem, ze radsej s tym mat pokoj a vies aj tak ze auto je v dobrych rukach.

mircok

stevino_m no hadam nie, ved ked si ja sam stanovim za aku cenu by som ho chcel predat tak hadam ani nepojdu pod cenu ci?
majuskad tak toto sa mi nechce riesit, lebo milion obhliadok auta a to nie je pre mna vies ako, nemam na to cas.

majuskad

mircok no jasne ved su spolocnosti alebo teda firmy ktore toto poriesia za teba :) ze sa netreba o nic starat.
stevino_m vies co toto si myslim, ze je take aj riskantnejsie ked predavas sam auto, predsa len spekulanti budu chciet znizovat cenu auta vies ako to byva.