Výkup v AAA auto

majuskad

dasulienka98 ja si myslim, ze sa to u nich da, nakolko pri nas boli ochotni a zodpovedali nam vsetko, co nas zaujimalo. podla mna sa s nimi da dohodnut aj na tomto, treba sa kazdopadne u nich informovat.

dasulienka98

ak oni auta vykupuju, tak ich potom asi aj dalej predavaju. tak ze ak by tam mali nejake, co by sa nam pacilo a chceli by sme si ho kupit, ci vedia vziat aj nase stare ako tu protihodnotu a potom by sme uz len doplatili nejaku tu chybajucu cast

zlatusa

Dasulienka98, neviem, ako to je inde, ale VýkupÁut to má našťastie tak, že ti tie peniaze vedia vyplatiť hneď, tiež sme cez nich predávali auto. Neviem si predstaviť, že by sme na ne čakali dlhú dobu, potrebovali sme ich čo najskôr. Ako to myslíš ako protihodnotu?

dasulienka98

preto som sa pytala, lebov viem, ze u mnohych to proste funguje ina a bude je problem s prepisom auta alebo s tym, ze ti peniaze vyplatia az ked to predaju. nevies, ci ti vedia vziat tvoje stare auto aj ako protihodnotu, ak by sme si u nich vybrali nejake nove

mircok

ved no, su vselijaki spekulanti. mozno niekde to funguje tak, ze ti vyplatia az ked sa auto preda tretej strane. tu nastastie nie, normalne by som si predaj auta rozmyslel, ved by to mohlo trvat aj cele mesiace a tak dlho cakat nechce asi nik.

majuskad

ked sme predavali auto my, tak ho prepisali hned, nemali s tym ziadny problem. skor sme sa obavali toho, ze nam nevyplatia hned, ale az ked sa auto preda dalsiemu cloveku. nastastie to tak nefunguje, lebo sme peniaze potrebovali co najskor.

dasulienka98

pocuja ked si hoteda od teba kupili, ako to bolo potom s prepisom? hned si ho prepisali na seba? lebo niektore autobazere to robia tak, ze sa auto sice vykupy, ale prepise sa az vtedy, ked to auto niekomu predaju