Výkup v AAA auto

valermo

Rodinu sme vylúčili hneď, počula som už o takých skúsenostiach, neboj :) Nebudem predsa riskovať, že sa dohádam na život a na smrť len pre nejakú hlúposť ako je auto, to teda vážne nepotrebujem ku šťastiu a takéto veci vedia byť kameňom úrazu :-D Takže zrejme budem hľadať nejakú firmu, ktorá to moje autíčko odkúpi a môžem sa s ním rozlúčiť :-) Len ešte nájsť niekoho spoľahlivého.

kajka294

Moj manzel nedavno predaval auto. Toho cloveka nepoznal, ale uz predtym sa stretli a prediskutovali vsetko od technickeho stavu auta az po cenu, vedel o kazdej chybicke auta. Asi pred tyzdnom sa to nase byvale auticko pokazilo, neviem presne pricinu, iba viem, ze tam nieco odislo. No a teraz to chce ten clovek riesit, neustale vyvolava, dava to za vinu mojmu manzelovi, vraj mu chybu zamlcal. Cize takymto sposobom rozhodne neodporucam auta predavat, su s tym len problemy.

tanickam14

Valermo je to skutocne tak, kedze priatel predaval auto a na zaciatku aj siel do toho s tym, ze vsetko vybavi sam, no prisiel na to, ze to nie je jednoduche. ma totiz taku pracu, pri ktorej proste nema casu nazvys, tak sa proste rozhodol, ze oslovi niekoho, kto sa o vsetko postara a nemusi sa tym absolutne zaoberat. aj ho predal a sam bol prekvapeny, ako rychlo :-D

zlatusa

valermo Presne, je to tak, nie je to úplne ružové predávať cez inzerát, a tým myslím čokoľvek. Hádam každý človek, čo sa takto snažil niečo predať, má skúsenosť s najrôznejšími typmi ľudí, ktorí sa len snažia zjednávať cenu alebo toho človeka proste nejakým spôsobom oklamať.

valermo

zlatusa Inzerátom to pravdaže riešiť nechcem, nie je to dobrý nápad, nepotrebujem, aby ma otravovali pochybní ľudia, ktorí budú len zjednávať cenu a aj tak ho pravdepodobne nepredám :-)
A ocenili by sme, keby fakt všetko vybavili za nás, lebo sú to zbytočné komplikácie, ktoré sa nám nechce veľmi riešiť. Ale vážne by sme nechceli, aby nás nejakým spôsobom boli ukrátení o peniaze.

zlatusa

valermo Ja osobne by som to asi neriešila sama, môže sa stať, že sa ťa niekto pokúsi oklamať. Existujú rôzne spoločnosti, ktoré sa ti vedia postarať o auto, vybavia za teba celú administratívu, ty neriešiš vôbec nič. Jedna moja známa dala napríklad auto na inzerát a nevedela sa riadne dlho zbaviť otravných telefonátov, čiže nič príjemné. Skúšali na ňu všeličo, ozývali sa jej rôzni ľudia a v konečnom dôsledku auto ani nepredala.

valermo

Zdravím vás, vedel by mi niekto poradiť čo s autom, ktoré nemá využitie? Kúpili sme nové, a to staršie už nám je v podstate na nič. Neplánujem na ňom viac jazdiť a hoci je staršie - rok výroby 2008, stále je pojazdné, plne funkčné, nemá veľké závady, len také drobnosti treba doriešiť ako napríklad výmena oleja, možno na spojku by sa mal niekto pozrieť v servise, ale inak mu nie je nič.

Kamka_SL

Malekana to by sa asi aj tebe potom zlievalo ze kde co a ako riesis a ked tak radsej by som mala predane auto s nejakymi financiami v zalohe a potom sa pustala do kupi noveho :)

mircok

inak diky ze ste mi ten vykupaut.sk poradili. rozhodol som sa nakoniec ich aj oslovit a ist do toho s tou mojou spominanou Kiou. takze za chvilku, ked to tak nazvem by uz mala byt odkupena :)

malekana

Erikalahka aha jasne tak to mi len tak napadlo, ci to poskytuju ako komplex takych sluzieb i ked sa tak zamyslim to by toho bolo asi riadne vela ze potom riesit odkup a prepisy pri kupe a neviem co vsetko. Kajka294 no my to este len zvazujeme ci chceme to nase predat alebo ho ako sa vravi zoderieme uz :D