Výkup v AAA auto

mircok

hej hej tak diky :D aspon viem ako takto posobi to auto, to viem ze je spolahlive aj v dobrej vybave takze ved s tym by nemal byt problem no :D tanickam14 toto znie fajn a aj vies teda cez koho isiel?

Allie1

Môžeš mi povedať za akú dobu sa im teda podarilo predať vaše auto a či za sumu, ktorú ste chceli? Nie je to moc drahé, teda ten poplatok za predaj. Ako to bolo potom s odhlásením, vybavili za vás aj to?

tanickam14

Malekana to je pravda treba mat hlavne rozpocet a tym sa riadit potom ze ake auto. Allie1 ano moj drahy toto riesil a povedal ze jednak on na to ako sukromna osoba nema cas a bolo ovela jednoduchsie oslovit dalsiu stranu ktora sa o to postara.

Allie1

Takéto niečo by som asi riešila, ak by sa mi auto proste nepodarilo predať po dlhšiu dobu, možno až potom. Predával ste už takto niekto vôbec auto

malekana

Tanickam14 tak teply rozok co ja viem, su viacere auta, znacky atd co si ludia vyberaju kedze kazdy ma ine poziadavky a ine preferencie, a zase povedzme si uprimne aj tie financie dost zavazia.

kajomija

by som ho dala na net a ze kto sa ozve ci? :) ako chapem ale podla mna by si mal tolko zaujemcov, lebo aj podla mna su to pekne auta :)

tanickam14

Mircok to ti zistim moj muz to tiez akurat riesil tak sa spytam ze cez koho :) Ale co som citala myslim ze ten tvoj typ pojde ako teply rozok ako sa hovori. To su dobre a spolahlive auta :)

kajka294

Hej asi tak, tiez by som to neriesila sama za seba kebyze mam predat auto. Ale teraz to akurat manzel so svagrom riesili, predaval auto tak zistim cez koho isli :)

klamira

mna napriklad nenapadlo, takto predavat auto ale ako tu o tom pisete, moze to mat nieco do seba, napriklad ak zena ostala sama. nebudeme si klamat, ze my asi nevieme o autach tolko co muzi a dotahovat sa s nejakym kupujucim, tak to nemusi byt bovie co

Kamka_SL

Mircok parada, to si myslim, ze nebudes mat problem predat, jednak dobra znacka aj rocnik, a myslim ze aj v pomerne dobrej vybave co teda viem o tychto autach, kamos ju totiz ma :) No dobre teda a uz si sa aspon porozhliadal alebo informoval ze komu by si to dal na starosti?