Výkup v AAA auto

kajka294

Malekana a vy to mate tak, neviem asi som sa len stratila v tolkych prispevkoch, chcete aj predat auto aj kupit? :)

erikalahka

Malekana vies co tak tychto konkretne co som aj ja spominala tak to je vykup, teda moji rodicia to len s nimi riesili. Ako za opytanie nic nedas ak sa na nich nakontaktujes ale tak myslim ze nie :)

malekana

Tanickam14 a tak to mi je jasne :) No a oni vlastne len vykupuju auta? Keby je to tak ze clovek chce predat a hned ze by aj kupil to sa da nejako ci nevies?

Sammy

Leuscha pockaj ako myslis, ze stratis peniaze? Nemyslim si ze ked sa da aj vozidlo ocenit na nejaku hodnotu aku mozno realne ma ze by sa tym nieco stratilo. A zase si zober keby k tebe prisiel clovek cudzi ze chce tvoje auta tak tiez by skusal zjednavat cenu ak sa teda o tom bavime.

leuscha

pre ženu napríklad si myslím, že je to fajn služba, ani sama si neviem predstaviť, že by som sa niečím takým mala sama zapodievať. no manžel sa mi tu smeje, že je to zbytočné, že tak stratím len peniaze, ktoré potom budem musieť dať jemu. takže sú na to dva pohľady

zlatusa

No asi by som to napísala takto, ak je možnosť predaj auta riešiť cez firmu, ktorá sa na to špecializuje a sú tam profíci, za mňa je lepšie to takto mať ako keby si mám predstaviť že sa mi chodí na auto do dvora pozerať milión ľudí a špekulovať.

sihkira

dasulienka98 to si myslim ze taketo sa nedeje, lebo ved ked od teba odkupia auto, tak uz oni preberaju vsetko za neho.

dasulienka98

zaujimalo by ma ci ti takato firma aj nejak garantuje, ze auto preda, ci sa koniec koncov nemoze stat, ze tam auto bude rok bez predaja a ty budes stale platit napriklad pzp

erikalahka

Mircok no tak potom nebudes mat problem ho predat :D Vies co moji rodicia davnejsie takto predavali svoje tiez uz chceli po rokoch ine a isli cez VykupAut.sk skus pozriet ked tak, oni si pochvalovali. Tebe to aj nejako ponahla, ze do nejakeho casu by si s tym uz chcel mat aj pokoj? :)