Výkup v AAA auto

mircok

ked som predaval cez nich auto ja, tak ziadne podmienky nemali. normalne sa ma spytali, akym sposobom chcem, aby mi bolo vyplatene, lebo vraj teda maju aj taku moznost, ze mi zan daju hotovost. chcel som, aby mi to poslali na ucet, tak poslali a viac sme neriesili nic.

malekana

Tak to je fajn vediet, ja by som potrebovala napriklad, aby som za auto dostala hotovost. Potrebujem surne, tak by mi to vyhovovalo viac. Takze mozem ratat s tym, ze mi to normalne vyplatia? Nie su tam nejake podmienky, ktore treba splnit?

mircok

presne tak :D ja osobne som bol napriklad rad, ze mi bolo ponuknute vyplatenie auta aj v hotovosti, je to vyhoda. a hoci som to nevyuzil, v buducnosti sa to zaiste niekomu moze hodit. a mozno raz aj mne.

kajka294

Ano, ja uz som tu tiez spominala, ze nie je nad to, ked natrafis na niekoho spolahliveho, kto sa ti o auto postara a pripadne chyby uz neriesia, rataju s nimi. Ak by sa aj stalo, ze sa nieco pokazi, uz neriesis nic, pretoze si ho v takychto firmach vedia opravit a nevyvolavaju ti nasledne, co vsetko si im zamlcal :D

mircok

ano, ked som predaval auto, tiez som vedel, ze pojdem cez niekoho, kto auta vykupuje. vsetko tak prebehlo uplne bez problemov, trvalo to kratko, za ten cas som si stihol aj kupit nove.

malekana

Mircok a ako to bolo s predajom tvojho auta? Prebehlo vsetko v poriadku? Ako dlho ti trvalo, kym si sa ho "zbavil"? Lebo ja ako som uz pisala, tak zacinam uvazovat nad tym, ze aj to moje starucke posuniem dalej, uz zacinam pozorovat, ze ma neposlucha ako kedysi :D

mircok

aj ja som nedavno predal svoje dlhorocne pouzivane auto :D uz som bol nuteny spravit zmenu. no niekedy si ludia neuvedomia tu hranicu, kedy uz treba vymenit auto za nove a jazdia na starom, az kym ho celkom nezoderu :)

malekana

Valermo uplne ta chapem, aj mne by sa lucilo tazko s tou nasou rachotinou, ale ked napriklad uz vidim, ze melie z posledneho, tak tiez uvazujem, ze ho posuniem dalej a zbavim jeho aj seba utrpenia :D

valermo

Kajka294 veď práve, pretože ja zvyknem lipnúť na veciach a už teraz viem, že aj keď naše nové auto bude raz staré, nebudem sa s ním vedieť rozlúčiť a už zrejme ani ďalšie chcieť nebudem :D

kajka294

No, rozlucky vseobecne byvaju narocne :) A nielen s ludmi, aj take auticko, ked ho mas dlho a prirastie k srdcu, tak je tazke ho nechat zrazu ist, navyse ak ti ho daroval niekto, kto pre teba nieco znamenal. poznam to :) Kazdopadne sa ti ulavi, ked najdes firmu, ktora ta toho "bremena" zbavi, pretoze take nevyuzivane auto su predsa len zbytocne financie a starosti navyse.