Dlhodobo zly zdravotny stav, myslienky na samoovrazdu

Príspevok v téme: Dlhodobo zly zdravotny stav, myslienky na samoovrazdu
Kyfoza

Uz to dalej nejde, nikam som sa neposunul odvtedy co som tu zalozil temu ''nikto mi nevie pomoct, postupna degeneracia tela'', som bez prace, penazi a za chvilu ma vyhodia z domu, uz som si obstaral aj nejake lieky na spanie, a ked bude najhorsie tak si ich asi dam. Ziadne vychodisko tu uz pre mna nie je, trapil som sa mnoho mesiacov, radsej necitit nic a prazdnotu ako kazdy den bolest a tlaky. Neviem ani nacov sem pisem, asi preto ze ked budem bezdomovec nebudem mat odkial.

sg

Kyfoza, skus brat koloidne striebro, na stranke www.prezdravie . sk maju KS 10 ppm 1000 ml za cca 7,73 E, davkovanie najdes na nete, tiez mozes brat aloe vera, hubu Cagu - caj, tbl., rastlinne uhlie, tinkturu Svedske horke, propolis...

Kyfoza

Dariana
Trepes nezmysly, clovek moze posunut spolocnost vpred a prispiet niecim novym. ked dostanu nejaku zavaznu chrobou, mozu dostat aj nobelovu cenu a zlozi ich to. Kebyze si to sama zazila tak tu nepises taketo kraviny, prial by som ti zazit to aspon na 1 den aby si vedela ake to je utrepenie a potom by si si rozmyslela ci tu budes pisat tieto egoisticke sracky.

WHISPER
Myslienky na samovrazdu nie su ok, no ver mi ze toto co prezivam ja by zlozilo akehokolvek silneho cloveka po rokoch aj teba. Nie som ziadna znama firma bol som naposledy u nich pred rokom na Myjave, co je jedna z najhorsich nemocnic na svk, na jednej MRI hrudnej chrbtice a to je vsetko, mal som dostat ovela viac vysetreni.

Nie nie som hypochonder, to ze ti je cely den zle od zaludku, nemozes sa nadychnut, pocujem zvuky v celoim hrudniku,hrdle,bruchu si nemamyslam v hlave ale realne to pocujem a citim tlak, takisto zlte hnacky, bolest criev, kozne problemy, mykanie svalov... toto vazne tebe pride ako prejavy hypochondra, ktory povazuje vazny stav ked vyjde hore po schodoch a trochu mu busi srdce? Ved mne to vazne robi problemy, kopu krat co som sa nemohol ani dostavit do prace ako mi bolo zle a vsetko. Ano asi som psychicky v prdeli, ale to je len dosledok a nie pricina vsetkych mojich dlhotrvajucich problemov si myslim ja.

WHISPER

myslienky na samovraždu...??
-to teda o tebe nevypovedá že si psychicky OK...
v jednom príspevku som ti písala že by si mal zájsť za psychologom či psychiatrom, mal by si to asi zvážiť..
je jasné že ty budeš tvrdiť že to nepotrebuješ lebo psychicky chorí ludia si nepriznaju, to povie kazdy psycholog a psychiater...

pokial máš výsledky všetkych možných vyšetrení v poriadku, tak ťa za hypochondra nepovažujem len ja ale aj tí lekári, pre ktorých si už "známa firma"

vygoogli si pojem "hypochonder" a podla priznakov sa skus zamyslieť či na teba nesedia..

smeju sa ti lekári, rodičia,... tak sa zamysli nad sebou už...
a zváž minimálne toho psychologa,.. neubudne z teba ked za ním zájdeš pokecať si... možno to bude stačiť a otvorí ti oči a zmeníš pohlad.. a prestaneš si namyslať ze si urcite nevyliečitelne chorý...

Bordeau

Dariana krásny príspevok. Úplne s tebou súhlasím. Je to tak, každý z nás je strojcom svojho osudu. Záleží len od neho akú cestu si vyberie. Či cestu zúfalstva alebo odhodlania.
twploch koľko nenávisti a závisti je v tvojich riadkoch. Nie Dariana, ale ty si zlý a plný hnevu a odsudzovania. A tá poznámka o homosexuáloch, tá ťa dokonale odhalila. Verím, že si nešťastný, s takými postojmi iný ani byť nemôžeš.

twploch

Trepeš bludy lebo si narcisticky a materiálne založený človek pozerajúci iba vo svoj prospech.Nie si duchovný odborník iba tvrdo zarytý materialista asi homosexuál.

Dariana

MP - je veľmi realistický. Ľudia sa úplne odklonili od prírody. A príroda funguje absolútne logicky: podľa prirodzeného výberu. V prírode celkom pochopiteľne hynie slabší, dokonca aj zvieracie matky opúšťajú zranené alebo inak postihnuté mláďa. Ak niekto namieta, že ľudia nie sú zvieratá, potom pripomínam, že ľudia sa od zvierat skutočne náramne líšia - chovajú v desných podmienkach zvieratá na kožušinu, využívajú zvieratá na svoju zábavu, ničia sa navzájom kvôli kariére, závidia si, zabíjajú sa kvôli peniazom a inému prospechu... Ľudia konajú absolútne nelogicky a sebecky, príroda taká nie je. Ak by sme sa inšpirovali prírodou, prestali by sme obskakovať tých, ktorí len vyžadujú pre seba pozornosť, chcú iba prijímať ale sami okoliu nič neposkytujú, pofňukávajú a egocentricky berú energiu všetkému okolo. Vyciciavajú a kritizujú svojich blízkych a pre seba majú len ospravedlnenia. Také tvory by vo zvieracej spoločnosti rýchlo zahynuli, pretože pre celok nepredstavujú žiaden prínos. Ak by sme takýchto ľudí prestali ľutovať a ofukovať, mnohí z nich by sa spamätali a postavili by sa na vlastné nohy. Súcit je krásna vlastnosť, ale patrí tým, ktorí si ho zaslúžia: nevinne slepým, hluchým, telesne postihnutým... Súcitiť s človekom ktorý sa len donekonečna sťažuje, nie je ochotný sa na seba kriticky pozrieť a zmeniť svoj život, znamená ho len na tej jeho nesprávnej ceste podporovať.