Dlhodobo zly zdravotny stav, myslienky na samoovrazdu

Príspevok v téme: Dlhodobo zly zdravotny stav, myslienky na samoovrazdu
Kyfoza

Uz to dalej nejde, nikam som sa neposunul odvtedy co som tu zalozil temu ''nikto mi nevie pomoct, postupna degeneracia tela'', som bez prace, penazi a za chvilu ma vyhodia z domu, uz som si obstaral aj nejake lieky na spanie, a ked bude najhorsie tak si ich asi dam. Ziadne vychodisko tu uz pre mna nie je, trapil som sa mnoho mesiacov, radsej necitit nic a prazdnotu ako kazdy den bolest a tlaky. Neviem ani nacov sem pisem, asi preto ze ked budem bezdomovec nebudem mat odkial.

Kyfoza

WHISPER dosli argumenty co? Este niekto kto by vedel poradit, co mam v tejto zufalej situacii robit? Aka by to mohla byt choroba?

Kyfoza

Aha takze jedno USG zisti vsetky mozne choroby? Ten debilny doktor tam hladal zlcove kamene alebo co, to samozrejme ze nemam.

Co wtf? Ved citim ako mi nieco tlaci na viacero organov a po par cvikoch mi to kedysi uvolnilo, WTF dnesne zdravotnictvo co tu neha cloveka skapat skor.

WHISPER

medziorganovy priestor??? wtf?
tak pokial si bol na USG tam sa ukáže, a ked tam raz nič nemáš, tak tam nič nemáš...
príliš sa sleduješ.. mal by si sa zamyslieť...

Kyfoza

WHISPER

Ja neviem, mne to pride nepodlozene, navyse ja si ani nemyslim ze mam nieco konretne s organmi, skor medziorganovy priestor a svalovu hmotu ktora ich drzi, preco toto zatial nikto neriesil? Chyba je v amaterizme doktorov a dnesneho zdravotnictva, nie vo mne.

Burda

Whisper, prestala som čítať pri zmienke, že kolená súvisia so žlčníkom, pečeňou a slezinou. Kolená sú od nepamäti orgánom obličiek.
Toľko volovín v takom krátkom článku som už dávno nevidela. Dôkaz, že autor pričuchol k mnohým témam, ale ani v jednej sa poriadne nevyzná. Ďalší diletant, ktorý prečítal nadpis a už je odborník...

WHISPER

si neskusal zajst za niekym inym? čo sa zaobera cinskou medicinou alebo liečitelstvo ci niečo take...?
ako je tu pisane... ja som mozno nasla dovod mojho nizkeho tlaku tu napriklad :-D
zaobera sa tym celostna medicina,... pred casom o tom aj v TV hovoril lekár ze ked cloveka boli krcna chrbtica napr. je to zo stresu, ze ma toho vela nalozeneho na pleciach..

astma, alergie - je z toho ze ma zle rodinne vztahy, niečo nevypovedane, nevyriesene v rodine...atd...

zaujimave veci...

www.dobrarada.sk

Mesačný princ

WHISPER - každý dobrý psychológ alebo psychiater musí byť chorý!

Inak by nedokázali kvalitne liečiť ak niečo neprežili. A tak isto zapierajú, že majú depresie, schízu, alebo iné poruchy na ktoré liečia svojich pacientov.