Dlhodobo zly zdravotny stav, myslienky na samoovrazdu

Príspevok v téme: Dlhodobo zly zdravotny stav, myslienky na samoovrazdu
Kyfoza

Uz to dalej nejde, nikam som sa neposunul odvtedy co som tu zalozil temu ''nikto mi nevie pomoct, postupna degeneracia tela'', som bez prace, penazi a za chvilu ma vyhodia z domu, uz som si obstaral aj nejake lieky na spanie, a ked bude najhorsie tak si ich asi dam. Ziadne vychodisko tu uz pre mna nie je, trapil som sa mnoho mesiacov, radsej necitit nic a prazdnotu ako kazdy den bolest a tlaky. Neviem ani nacov sem pisem, asi preto ze ked budem bezdomovec nebudem mat odkial.

Sonie

Ak by niekto mohol vedieť čo máš za ochorenie? Čo si spadol z višne? Popísal si tu niekde presne svoje vyšetrenia, ktoré si absolvoval a akú máš liečbu? Ak sa ti niečo nepáči kritizuješ a hlavne len stonieš. Možno si chorý, ale ak máš dlhodobo nepriaznivý stav tak ten si rieš s lekármi. A prečo by ťa mali rodičia vyhodiť z domu keď si chorý, žeby mali za čo, alebo len dramatizuješ?
Vyzývaš , píšte neviem co by mi mohlo byť. Skôr sa vyžívaš v diskusii a jednotlivých reakciách na teba. Nuž nech sa páči........

Apokryft

Kido to čo napisala WISPER je nad slnko jasné to nemyslíš vážne že si to nepochopil........dobreeee polopate.....keď niekto potrebuje pomoc ide k odborníkovi bodka
Buď sa riadi pokynmi odborníka (lieky,disciplína,)alebo ak mu nedôveruje vyhľadá iného bodka teraz príde rozuzlenie!SÚ ludia ktorý neveria nikomu a ničomu .(zlè skúsenosti,nedôvera iné)a tak sa len sťažujú a lutujú (ospravedlňujem sa všetkým výnimkám.TAK IM NEZOSTÁVA NIČ INÈ LEN VYŠTUDOVAŤ V DANOM ODBORE A POMÔCŤ SI SAMI bodka

Kaido

WHISPER
Preboha, to nemozes myslet vazne co si napisala, myslim ten prvy odstavec. Ty si robila zdravotnu sestru vsak? Potom sa ani necudujem ze je tu zdravotnictvo v takom katastrofalnom stave. Takze ty keby si si zavolala opravara ze mas pokazeny PC, po chvili by k tebe prisiel a povedal ze pc je v poriadku, nenasiel ziadnu chybu, nic mu nie je ale neslo by ani pustit. Povedala by si mu asi tazko moze byt v poriadku ved nejde zapat, je uplne off. On by ti povedal ak sa vam nelubi zacnite studovat elektroniku a opravte si to sama.
Co by si si pomyslela o doverihodnosti takeho cloveka a hlavne o odbornosti. Tesim sa na tvoju odpoved :).

Ak je neschopak doktor ma odovzdat diplom alebo aspon si pripustit ze nevie pomoct nie posielat na psychiatriu!

A s tym sledovanim seba daj pokoj, ja som 20 rokov mal na haku aj ked som bol chory, maval neustale bezdvovodne hnacky, alergie, neriesil som nic lebo sa s tym dalo fungovat. No ked sa jedneho dna zobudis nemozes dychat, citis obrovsky kamen na hrudi a zaludku, je ti na vracanie tak mozno pochopis co je to vazny zdravotny stav.

WHISPER

ked je ten "debilny doktor" neschopný, tak chod študovať medicínu a diagnostikuj sa sám, ked všetci doktori su neschopní debili..

ked píšeš že ti pomáhalo cvičenie tak cvič...

príliš sa sleduješ..

mne argumenty nedošli, ale tam, kde hlúposť hovorí, inteligencia mlčí,.