Meskanie menstruacie

noname0000

ahojte.chcela by som sa s Vami poradit.Pohlavny styk som este nemala len sme sa s priatelom trocha hrali takze panna este som aj ked mi to prstami robil(musim byt priama aj ked je to take...)a ide o to, z nikdy mi menstruacia este nemeskala praveze skor som par dni dostavala ako som mala a teraz mi z nicoho nic meska uz asi 5-ty den a mam strach...no od vcera ma tak trocha pobiolieva pod bruchom ako keby som mala kazdu chvilu dostat viem, ze je to normalne ked mi par dni meska, ale ja som znepokojena kvoli tomu, ze este sa mi to nestalo aby mi meskalo navyse nie sim ani prechladena ani vystresovana.Vedel by niekto, od coho to moze byt?

sllinka

ahojte..bola som 3tyzdne na sicilii..vratila som sa 8 januara..potom som bola s priatelom..teraz mi to meska 6.den..neberiem antik.lebo mam probl.s hormonmi a lekari mi to neodporucili..co mam robit idem sa zblaznit!!moze to byt aj tym pobytom v zahranici?cerve.vino nepomohlo:((

jaja.

Dost sa hanbim ale mam problem a zaujima ma hlavne nazor muzov...mam uz 23 rokov a este stale som panna. Niezeby som nemala dost prilezitosti, ani muzov okolo mna nie je malo, ale mam v sebe akysi blok..Najskor,ked som zacinala vazne znamosti(vzdy som vycuvala po max 2 mesiacoch prave kvoli tomu sexu),dostala som z 1.styku neprekonatelny strach-neznesiem bolest a krv.teraz si ale zacinam uvedomovat ze nechcem byt panna do smrti a aj ked sa s niekym uz dostanem na vec..okrem strachu sa straasne moc hanbim ze som este panna...mohli by ste mi napisat, ako sa k tomu stavate vy,ked by vam baba davno po 20-tke v intimnej chvilke vyklopila ze je panna?velmi ma to trapi lebo okolie si mysli ze som uz "skusena dracica",chalani o mne dokonca niekedy vtipkuju ako o nymfomanke a ja netusim ako som si vysluzila tuto povest...este by ma zaujimalo ci muzi chcu aby im partnerka povedala povedala dopredu ze je neskusena..ci sa potom pri sexe spravaju inak.

znepokojena

DELAS moze byt tehotna a hoci si do nej nepustil urcite percento spermii sa vylucuje strenim ked si vzruseny anielik ma pravdu radsej si kupte tehotensky test a budete obaja rychlo vediet na com ste...

znepokojena

MATI bola moznost taka ze by si uzila tabletku na predpis dnes uy asi tazko ju mozes uzit....vtedy by to bola iba bunka dnes by si to teda musela riesit jedine interupciou...

znepokojena

KAJKA22 kaji nestresuj sa :D zalezi od toho kolko mas rokov ci niesi vo vyvine ci to nieje nejaka hormonalna porucha alebo ci nemas nieco so stitnou zlazou pokial doktor nic nezistil ak potom neviem ale niekde pricina musi byt predsa...

znepokojena

SMUTNY ano da sa otehotniet pri zavadzani prstou na ktorych bolo semeno no dobre nevadi ze si sa do nej neurobil ale pokial ste nepouzili ochranu a isli ste takzvane na "ostro" znamena to ze nejake percento spermii sa pre sexe vyluci a nechcem ta strasit ale poznam dievca ktora to zo svojim priatelom skusala prerusovanou sulozou a dnes je matkou takze radsej by som to byt tebou uz neskusala ...

znepokojena

pre "UZ NEVIEM" ako mohla zostat panna ked ste to spolu robili?jedine ze by mala panensku blanu taku hrubu ze by si ju nepretrhol a ked si jej ju nepretrhol tak tym padom je este stale pannna a nemohol si ju ani tym padom oplodnit...pouzili ste ochranu ak ano tak aku????

znepokojena

ELEX Dovodov je hned niekolko napr.zapali mocoveho mechura,stres,choroba,vela chladu a tak podobne no a ked si si robila i test v ktorom vysledok bol negat.tak sa venuj skor inym pricinam meskania nemas nahodov niektore z tych ktore som napisala ako priklad???

znepokojena

betka urcite to moze byt jedna z pricin ked zazivas stres alebo si v nejakom psychickom vytazeni stres je hlavnou pricinou pokial nemam samozrejme obavu tehotenstva...skus sa viac vyhybat stresovym momentom aj ja mam docela hektycke fungovanie no snazim sa tomu vyhybat neporadis prosim ty mne???