Meskanie menstruacie

angeles

objednajte skor, ja som sa chcela objednat a nemala lekarka vobec volne az o tyzden... dovtedy mozno aj dostanete jahodky=menstruaciu a vsetko bude v poriadku a ak nie riesi to vyvolavacka...hlavne hlavu hore a skuste sa ukludnit...
zeny maju s tymto riadne problemy, trochu prechladnutia alebo stres a uz nam to meska...

vanilyeyes

mozno prave kvoli tym stresom... Ja tiez stale cakam a podobne ako ty, nemam byt preco v tom, ale mozno ten strach v nas vyvolal to meskanie menzesu. Staci, ked si bola chora a uz sa ti moze menzes omeskat o par dni. Ja uz zacinam byt pekne naladova, tak dufam, ze sa mi dostavia :(

vanilyeyes

bojazliva, ja ta chapem. Ja sa tiez bojim, aj ked sa nic nestalo, priatel vsetko stihol, aj tak mi to nejde do hlavu, preco mi to tak zablblo :(

vanilyeyes

tak skus este chvilu pockat. Ja by som tiez nemala byt z coho tehotna ... ale uz si zacinam namyslat to, co by som asi nemala.

bojazliva

vanilyeyes:ja rozmyslam ze si ho pojdem kupit poobede..ale neviem ze ci za meskanie nemozu aj moje stresy pretoze pred par tyzdanmi som si dala tetovanie dost to bolelo a mala som z toho dost velke nervy takze enivem

vanilyeyes

bojazliva ja som si test este nerobila, zatial mi meska len 1 den, tak uvidime, co bude dalej, ale podbrusko ma boli stale.
angels ja sa uz chystam na gyndu, ale akosi kvoli skole som doteraz nemala cas, ale v najblizsich dnoch tam asi budem musiet ist :((

angeles

baby skocte si na gyndu a tam vam daju jasnu odpoved ci uz o tehotenstve alebo o tom ci ste zdravotne v poriadku takto je to len same dohadovanie...

bojazliva

vanilyeyes:aj mna zvykle pobolievat v podbrusku ale nejako to prestalo..mam vsetko priznaky menstruacie ale aj tak mam velky strach a nerobila si si test??ja uz rozmyslam nad tym ze si ho pojdem poobede kupit lebo mam taky horzny strach zeby som naozaj mohla byt v tom aj ked mi niektory ludia hovoria ze urcite nie

Najčítanejšie články