Meskanie menstruacie

vanilyeyes

sandra555 kedze menzes nemas ani rok, chvilu to potrva, kym sa ti cyklus upravi . Podla mna je to v poriadku, ale ak sa bojis, tak zajdi na gyndu

vanilyeyes

bojazliva, ja mam ten isty problem ako ty, moj priatel to tiez do mna neurobil a tiez mi meskaju kramy, ale dost ma pobolieva podbrusko, ale stale nic, tak sa bojim, aby to nebolo nieco vaznejsie :( (teraz nemyslim prave na tehotenstvo, aj ked aj toho sa trosicku bojim)

bojazliva

prosim vas pomozte mi....menstruacia mi meska 5 den ale moj priatel sa pri pohlavnom styku do mna neurobil,,,,hovori sa ze meskat mi moze aj zo stresu neviem co mam robit a ako zistim ze sm tehotna ked mam vsetky priznaky toho zeby som mala dostat mestruaciu

sandra555

Ahojte mam sice len 13 rokov.. ale menzes mam uz od augusta(2007) a teraz uz som posledny krat mala 23.1. a este doteraz nemam..takze to uz je 38 dni.... . podla vas to vadi?? pls nekto odpiste... vacsinou mi meskala ale nie az tolko... plss piste

ach jaj

prosim,pomozte!meska mi menstruacia 4 dni a neviem co s tym.citala som si vsetky priznaky tehotenstva a mnohe ba aj sadli ALE aj ked som s priatelom casto minuly mesiac spavala, stale to bolo len s kondomom a potom ma ujistil ze posledne 3 tyzdne som urcite otehotniet nemohla, lebo vraj dosledne skontroloval kazdy kondom.a nikdy sa do mna nevystriekal a vzdy ked sa ,,urobil,, tak sme sa uz jeden druheho nedotykali (pohlavnymi castami tela)prosim, povedzte, ze nie som v tom.chcem si kupit tehotensky test ale bojim sa..dakujem

wendy

mozte mi prosim poradit meska mi menstruacia, bojim sa ci nie som nahodou v tom...ale mala som ovulaciu normalne, ba az trochu dlhsie a vyraznejsie tak to by som nemala byt vsak???

tuta

no baby nezavidim vam, mne zatial nic nemeska,ale mam take priznaky ako pred pms,ale zaroven ako aj u tehotenstva:-(tiez som z toho na nervy.

eeeva

ahoj, mam 17 rokov a mam moc nepravidelnu menstruaciu... zo zaciatku som ju mavala kazde dva mesiace a teraz uz som ju nedostala tri mesiace.. co s tym mam robit..bojim sa ist gynekologovi... pohlavny styk som este nemala... naozaj neviem co s tym a ako mam konat..prosim poradte...

znepokojena

ahojte. prosim vas o radu. menstruacia mi meska uz tri pomaly 4 tyzdne. väcsinou zvykla len taky jeden az dva tyzdne. pohlavny styk mam casto, väcsinou je to s prezervativom ale stane sa, ze aj bez. ale tak ci onak nikdy sa vo mne partner nevystriak vo vnutri. ale stale vonku alebo v kondome(vonku). je aj tak mzone ze by som ostala tehotna, ked vie aj on aj ja, ze striekal von? je pravda ze ked sa mi vystrieka dajme tomu na zadok, tak sa este po sebe suchame a obtierame, ale len zvonku, do vnutra by sa asi nemalo dostat nic, mam pravdu? robila som si aj 2 tehotenske testy a vysli negativne. lenze menstruacia sa mi este stale nedostavila. a bojim sa ist gu gynekologicke. mam 20 rokov a este som u ziadnej nebola. preto prosim enjakych skusenejsich o radu. dakujem.

zufala

ahojte. prosim vas o radu. menstruacia mi meska uz tri pomaly 4 tyzdne. väcsinou zvykla len taky jeden az dva tyzdne. pohlavny styk mam casto, väcsinou je to s prezervativom ale stane sa, ze aj bez. ale tak ci onak nikdy sa vo mne partner nevystriak vo vnutri. ale stale vonku alebo v kondome(vonku). je aj tak mzone ze by som ostala tehotna, ked vie aj on aj ja, ze striekal von? je pravda ze ked sa mi vystrieka dajme tomu na zadok, tak sa este po sebe suchame a obtierame, ale len zvonku, do vnutra by sa asi nemalo dostat nic, mam pravdu? robila som si aj 2 tehotenske testy a vysli negativne. lenze menstruacia sa mi este stale nedostavila. a bojim sa ist gu gynekologicke. mam 20 rokov a este som u ziadnej nebola. preto prosim enjakych skusenejsich o radu. dakujem.