Meskanie menstruacie

sharlote:(

ja som zas uz druhy mesiac nedostala menstruaciu, ale namiesto nej len tmavsi vytok , strasne sa bojim a fakt neviem co mam robit...bojim sa ze som tehotna:(

axelonka

môžeš vyskúšať horúci kúpeľ alebo pitie červeného vínka, no každý organizmus je iný - niekomu to pomôže, s niekým to neurobí nič. v jednej téme sa písalo, že na vyvolanie pomáha piť čaj z kôprových semienok, ja s tým nemám zatiaľ žiadnu skúsenosť, no i to je jedna z možností. ak nie si tehotná, tak sa hlavne nestresuj, meškať môže z množstva dôvodov - napríklad zo zmeny prostredia, úbytku hmotnosti, zo stresov, z prechladnutia a z ďalších príčin.

miselin

ahojky....tak chcela by som sa opytat co je na dostanie menstruacie mala som dostat v utorok ale nic neprichadza uz sa tyzden citim unavena papam vela ako ekd mam dostat no ale vobec neprichadza nic.....uz som zufala:(

majuska26

ahojte baby ,chcem sa opytat ci nepoznate nahodou nejaky prirodny liek,babickine rady proti meskaniu antikoncepcie,okrem samozrejme pouzivania antikoncepcie,ak nepouzivam antikoncepciu tak mi to stale meska tak 4-5dni a ked to dostanem tak to strasne boli a tece:-) dakujem caute

dadka

ahojte vsetci...chcem sa vas spytat ci mozem byt tehotna ked som sa s priatelom milovali ale skusili sme anal no nestihol ho vcas vytiahnut a "ostriekal" ma tam dolu vsade aj po posve.myslite si ze by sa tie male pohyblive veci mohli dostat az do maternice???viem je to banalne ale ja mam strasny strach ze by som zostala tehotna pretoze ja po dietati vobec netuzim aspon teraz lebo studujem na VS a chcem ju dostudovat a dieta by mi to len stazilo kedze studujem dost narocnu skolu na cas,tak prosim poradte.dakujem

sachmet

AHOJTE!...PROSIM VAS,AKA JE PRAVDEPODOBNOST OTEHOTNENIA,KED SME SA MILOVALI BEZ ZIADNEJ OCHRANY...ALE NEUROBIL SA DO MNA?...UZ 6. DEN MI MESKA MENZES...NEVIEM, MOZNO JE TO ZO STRESU, PRETOZE SA STRASNE BOJIM, ZE SOM TEHOTNA...NIEZE BY SOM NECHCELA BABO..CHCEM, ALE NIE TERAZ, LEBO TENTO ROK MA CAKA MATURITA...STRESY A TAK...A ESTE K TOMU...AKO BY SOM TO POVEDALA RODICOM??...KEDZE SOM MALA 2-ROCNY VZTAH, KTORY SA UZ SKONCIL...ALE ZACAL SA NOVY...UZ SME SPOLU 2 MESIACE...A UZ SME SPOLU AJ SPALI..BEZ OCHRANY...TROSKA NEZODPOVEDNE,ZE?:/ NEVIEM, CO BY SI O MNE VSETCI MYSLELI...HLAVNE RODICIA..MOJI AJ JEHO...ALE...MILUJEME SA!

LEN SA BOJIM...:(

elis

ako som sa docitala z vasich prispevkov tak je to asi normalne ked mam po menzesi biely alebo hnedy vytok az do dalsieho cyklu,ma to tak kazda zena?

leanna

meska mi to uz 8.den, mam akurat biely vytok a pocit v podbrusku ako by som uz mala dostat kramy.ten pocit mam uz tyzden a stale nic.posledny pohlavny styk som mala pred 4 dnami..mozem byt tehotna?

Najčítanejšie články